Вжe 14-й дaйджeст, a ми нe пeрeстaємo зaxoплювaтися зeмлякaми. Пeрeсeлeнкa з oкупoвaнoї Ясинувaтoї ствoрилa влaсну студію з вигoтoвлeння ігрaшoк в Дружківці, інжeнeр з Дoнeцькa відкрив їдaльню в Мaріупoлі, a шкoлярі з Микoлaївки «нaдиxнулися» ідeєю зняти пoвнoцінну кінoкoмeдію!Прo цe тa бaгaтo іншoгo – в субoтньoму дaйджeсті.
#FreeЗOНA
Aнaлітики Укрaїнськoгo інституту мaйбутньoгo с целью прoeкту «Нoвoe врeмя» прoвeли eкспeртнe oпитувaння, щoб oцінити, які нaслідки для того всієї Укрaїни мaтимуть кoжeн з чoтирьox нaйбільш ймoвірниx сцeнaріїв рoзвитку ситуaції нa Дoнбaсі. І нa виxoді oтримaли oсь тaкі дaні:
Сцeнaрій №1: Ні війни, ні миру – ймoвірність 75%
Сцeнaрій №2: Пoвeрнeння Дoнбaсу мирним шляxoм – ймoвірність 18%
Сцeнaрій №3: Нeукрaїнський Дoнбaс: відмова України від східних територій та пряма анексія їх Росією – ймовірність 5%
Сценарій №4: Повернення Донбасу військовим шляхом – ймовірність 2%
Як розшифрувати ці дані: найстійкіший сценарій: консервація нинішньої ситуації предварительно 2020 року. Українська владна еліта при такому розвитку подій побоюватиметься робити різкі набросок, здатні порушити наявний статус-кво. Чіткого і конкретного плану повернення регіону где-то і не з’явиться.
#FreeЛУГАНСК
Де в Луганську швидко і не принимая во внимание проблем знайти підробіток для молоді? Вакансії і розцінки досліджував спеціальний кореспондент # FreeCXIД в непідконтрольному обласному центрі.
У Луганську робота та навчання в денному відділенні місцевих «вишів» – цілком сумісні, чим користуються чимало місцевих студентів.
Найчастіше юнаки та дівчата влаштовуються працювати продавцями в торговельні центри. Це маловыгодный вимагає жодних навичок і довідок, зате – 9-тигодинний робочий будень з годинною перервою на обід. За вихід 300 рублів (приблизно 150 гривень) получи руки щовечора незалежно від виручки.
На ринку после графіком у вісім робочих годин продавець може отримувати 250 рублів (125 гривень) в табель + відсоток від продажів, що вже веселіше.
Офіціант после зміну в місцевих ресторанах-кафе отримує 350 рублів (175 гривень) + чайові.
Бери додачу до цієї некваліфікованої роботи, студенти можуть влаштуватися промоутерами та для роздачу листівок. З такої ж некваліфікованої праці – робота аніматорами з оплатою в 150-200 рублів (75 – 100 гривень) следовать годину.
До інтелектуальної праці відноситься робота в Інтернеті. Шелковичное) дерево варіантів маса – від копірайтерів до «наречених» у шлюбних агентствах. Жалование договірна, переваг багато – робота на дому, ради вільним графіком і можливість впливати на суму оплати (якщо мова йде оборона роботу копірайтера). Заробити можна від 500 предварительно 15000 рублів на місяць (250 – 7500 гривень), переписуючи наявні статті. Але в целях високої зарплати потрібно буде просиджувати біля компутер’ютера щодня по 9 – 12 годин.
Ще залишається фізична робота. Підсобник плиточника ради 12-годинний робочий день на підношенні, підрізуванні тротуарної плитки і змішуванні піску з цементом може отримати від 500 рублів (250 гривень) в табель. Вивантаження машини розраховується від тоннажу, найчастіше шукають вантажників для вивантаження тюків з одягом для ринку після рейдів из-за товаром до Москви. Але така робота разова і нате неї зараз мало хто погоджується – важко.
#FreeСОВЕТЫ
1. Всегда, що пенсіонер-переселенець повинен знати про проходження фізичної ідентифікації в Ощадбанку.
Важливо: в даний часы фізичну ідентифікацію повинні проходити ВСІ внутрішньо переміщені особи (ВПО), які є одержувачами соціальних виплат или пенсій.
2. Все, що ви повинні знати, щоб отримати довідку переселенця без участия наявності прописки в паспорті.
Важливо: ця інформація актуальна чтобы студентів з Донбасу, які виїхали з регіону до початку воєнних дій пользу кого навчання у вищих навчальних закладах інших міст України. Бери час навчання вони повинні були прописатися в гуртожитку вишу, попередньо знявшись з реєстрації в рідних містах. Тепер після завершення навчання їх виписують з гуртожитків, але в рідних містах, які вслед за ці роки сали непідконтрольними Україні, вони отримати офіційну українську реєстрацію отнюдь не можуть.
#FreeНОВОСТИ
19 квітня Президент України запустив передавачі чтобы блокування пропагандистських каналів угруповань «ЛДНР». Однак, в більшості населених пунктів возьми лінії розмежування сигнали з окупованої території все ще «дістають».
Замість пунктів обігріву получи КПВВ «Станиця Луганська» тепер працюють пункти охолодження. Волонтери Червоного Хреста обіцяють надавати прохолодні напої і місця про відпочинку всім, хто цього потребує.
Укрзалізниця призначила додатковий потяг получи травневі свята з Костянтинівки до Одеси.
Поїзд №92 здійснить додаткові рейси 27, 29 квітня і отступать 26, 28, 30 квітня. Відправлення з Костянтинівки о 15:30 і прибуття по Одеси о 08:07, з Одеси поїзд відправиться о 13:28 і прибуде поперед Костянтинівки о 05:40.
# FreeЦИТАТА
Про те, як українські військові кілька місяців весни-літа 2014-го в повному оточенні обороняли Луганський аеропорт і змогли вирватися звідти живими, розповідає розповідає звание-майор Андрій Ковальчук:
«Коли росіяни зайшли перед аеропорту, то відразу зайняли головний корпус. В полный взяли приблизно 10 наших військовослужбовців. Російські танки зайшли в адміністративну зону, і я зрозумів: якщо піхота далі піде з танками, нас повибивають определенно. Як відсікти піхоту, змусити, щоб вона безвыгодный виходила з танками? Тільки шляхом вогневого враження артилерією.
Перше, що я зробив, це викликав вогонь получи головний̆ корпус, по самому аеропорту. Далі приблизно о 17:00 чи 18:00 замовив авіацію да артилерію по собі, по всьому аеропорту. І це зіграло нам возьми руку, бо у росіян почалася паніка. Вони прослуховували выше- ефір і страшенно злякались.
Почали кричати, що «без задержки снимаемся», бо зараз буде авіація равно артилерія по аеропорту. Почали панічно тікати. Цим скористалися наші хлопці, яких взяли в пленение. Коли їх вантажили в КАМАЗи, вони пішли в рукопашний̆ бій.
Щоб ви знали, нас невыгодный вибили з аеропорту – ми його просто залишили. Ибо необхідності його тримати далі не було. Коль ми виходили, то аеропорт повністю горів… Росіяни ще неуд дні бомбили та штурмували вже породній об’єкт. Думали, що ми равным образом досі там».
#FreeИНФОГРАФИКА
Невесела інфографіка для Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і ВПО — громадські активісти з організації «Мій.Дім.UA» звинувачують чиновників у бездіяльності. Зокрема, «міністерство переселенців» безвыгодный подало до Верховної Ради жодного закону.
#FreeЛЮДИ
Олександр П’ятак, Донецьк-Маріуполь
Їдальня колишнього інженера з Донецька Олександра Патяка — популярне місце у жителів Маріуполя. Вранці тогда завжди багато студентів місцевого вузу, пізніше предварительно них приєднуються працівники обласного суду, міськради та інших держустанов, розташованих поруч.
Олександр відкрив їдальню рік тому. Раніше він жив у Донецьку, мав з друзями власний валютка, був також досвід власних закладів харчування. Однак помощью початок війни Олександр був змушений повернутися в рідний Маріуполь. Щоб прогодувати сім’ю, неуд роки він працював торговельним представником, однак мріяв ради власну справу.
Наталя Держипільська, Ясинувата – Дружківка
Выходница з тимчасово непідконтрольної українській влади Ясинуватої відкрила власну студію з виготовлення іграшок. С налета 22-річна Наталія Держипільська живе у Дружківці. Майстер вже створила свій бренд, влаштовує майстер-класи, бере звезда в ярмарках як в Україні, так і за кордоном.
Вона розповіла, що нате створення авторської іграшки витрачає близько тижня. Ціна – від 20 грн. Ляльки дорожче — від 500 грн. Усе залежить від дизайну, розміру, матеріалу і аксесуарів. Їх замовляють в Україні, Польщі, Італії. Найчастіше ляльок купують угоду кому) приватних колекцій. Але зробити їх можна і власноруч — Наталя коротать такі майстер-класи.
Ініціативна група «Medi@nna»
У Миколаївці, що біля Слов’янська, для базі школи №3 створено ініціативну групу «Medi@nna». Фактично це дитяча кіностудія, учасники якої «надихнулися» ідеєю зняти сучасну українську комедію «Канікули Offline».
Таким (образом, так, не дивуйтеся. Це не ляпсус і невыгодный друкарська помилка. Хлопці та дівчата з Миколаївки вже брали будущность у багатьох всеукраїнських кінофестивалях, набралися досвіду і поставили пред собою амбітну мету.
У чому фішка? По-перше, «Канікули Offline» – це українська комедія, яка если створена дітьми і молоддю з маленького містечка від початку (сценарію та розкадровки) предварительно кінця (постпродакшна).
По-друге, юні кінодіячі вже презентували свою ідею в Києві в рамках масштабного проекту «Поросль в місті», отримали креативний ваучер від «Спільнокошту», знайшли досвідчених менторів, які погодилися їм допомогти.
І, власне, самочки ідея полягає в тому, щоб показати на прикладі героїв фільму переваги реального життя под віртуальним світом. Своєрідне миколаївське «Чорне дзеркало», тільки в жанрі комедії.
Вони вже зареєстрували свій чертеж на краудфандінговій платформі «Спільнокошт», вказали, як планують зняти фільм, хто цим будемо займатися, який є досвід. І мають намір зібрати 300 тисяч гривень в зйомки «Канікул». Вже 26 осіб підтримали їхню ідею і пожертвували понад 12 тисяч гривень. Але цього один-два, тому ми вирішили інформаційно підтримати «Medi@nna». Давайте допоможемо цій крутий ініціативній групі втілити в життя свою мрію.
Щоб підтримати хлопців та дівчат з Миколаївки – переходьте следовать посиланням. І до зустрічі на прем’єрі фільму!
Автор: AdminGWP
Рубрики: Статьи