Агрорейдерство в Україні: три гучні історії пограбування чужого врожаю

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Рeйдeри крaдуть рeзультaт прaці нaшиx aгрaріїв, a дeржaвa їx нe зaxищaє. Мaлo нe щoтижня ми чуємo істoріїї прo aгрoрeйдeрствo. «Чoрні» нoтaріуси, підстaвні oсoби, зaмoвні вбивстa, мaxінaції з рeєстрaми, підрoбкa дoкумeнтів, силoві зaxвaти підприємств – злoчинці нічим нe грeбують. Цe всe нeмoжливo бeз кришувaння прaвooxoрoнців тa пoлітиків, як місцeвoгo, тaк і зaгaльнoдeржaвнoгo рівня.

Aгрaрії гoвoрять між сoбoю, щo вжe підxoдить окраина людському терпінню і скоро люди почнуть брати «получай вили» представників правоохоронних органів та місцевої влади, які демонструють лише бездіяльність. Всі ці випадки – свідчення масових порушень в роботі судів, Антирейдерської комісії, Мінюсту, нотаріусів.

Країна, в якій безлюдный (=малолюдный) захищають інвестиції та приватну власність – приречена, і якщо ми безлюдный (=малолюдный) наведемо лад в судовій системі та правоохоронних органах, так ми можемо втратити країну не в результаті війни, а в результаті бездіяльності тих, хто мав би захищати нас з вами і нашу приватну власність. Розповім кілька вражаючих випадків.

Жахлива ситуація відбулась нещодавно в Миронівському районі Київської області. 

У підприємства «Зюйд-Агрострім» вкрали урожай. І це зробила компанія, яка жодного юридичного відношення немає ні поперед полів, ні до арендаторів, ні до врожаю, але в области рішенню суду і за підтримки бойовиків це из этого следует можливим. Одні комбайни були зупинені, а інші комбайни збирали результати чужої праці.

У підприємства
У підприємства «Зюйд-Агрострім» вкрали урожай

Не обійшлось без правоохоронців, які отнюдь не реагували на заяви про злочин від представників «Полдень-Агрострім». Водночас поліція допустила до полів техніку іншої юридичної особи.

І хоч провели виїздне засідання Антирейдерського штабу быть Київській обласній державній адміністрації, яке рекомендувало поліції вжити усіх необхідних заходів і припинити збирання врожаю соняшника, було вже пізно. Доки приймалося таке рішення майже круглый врожай було вкрадено. Опрацювали 1600 гектар насіння соняшника – це більше мільйона доларів збитків. 

Эдак, народні депутати України, зокрема Іван Мірошниченко, Водан із засновників ГО «Бізнес-Варта», підготували депутатське звернення давно Генерального прокурора та до Міністра внутрішніх справ з вимогою надати належну оцінку діям правоохоронців Миронівського району, але чи свернуть вкрадене власникам і скільки часу це займе – велике питання.

Друга жахлива історія із захопленням підприємства Олександра Строгого сталася у Харкові.

25 років існує підприємство, зареєстроване особисто держи власника. Господарство розвивалось, розрослось, стало прибутковим і звичайно миттєво виявилось ласим шматком на рейдерів. Одного дня у державному реєстрі були змінені діючий власник та назва господарства. Тобто, відповідно раньше підроблених документів, Олександр Строгий передав свою частку іншій особі.

Агрорейдери захопили підприємство Олександра Строгого
Агрорейдери захопили підприємство Олександра Строгого

Це поширена одновременно схема. За допомогою «чорних» реєстраторів викрадають бізнеси. Спочатку проводиться робота з документами, а далі фізично відбирається труд багаторічної праці. Хлопці в камуфляжі заїхали на територію елеватора, що належить фермеру, закрили пайлоу, заблокували вхід та вихід та почали навантажувати свої автомобілі соняшником.

Далі – гірше. Під время стрілянини фермер отримав поранення. Через постійні погрози його край отцов. Ant. чужбина не має ані хвилини спокою, онуки безграмотный ходять до школи. Але боротися він приставки не- припиняє. За допомогою громадських організацій, зокрема «Бізнес-Варти» плантатор намагається не допустити остаточного розкрадання господарства та відновити свої компетенция.

Буквально вчора з’явився наказ Міністерства юстиції оборона скасування незаконних реєстраційних дій рейдерів, то ж є надія держи швидке і справедливе вирішення справи.

Ще один вражаючий випадок – підробні ухвали суду, бери основі яких блокується діяльність підприємства.

З цим нещодавно стикнулось товариство «Павлоградзернопродукт». Воно існує з 2002 року, 300 робочих місць, працює з іноземними партнерами, має довіру банків, партнерів, є найбільшим в регіоні роботодавцем та платником податків – лише из-за останні 3 роки було сплачено 45 мільйонів гривень.

Аграрне товариство
Аграрне товариство «Павлоградзернопродукт»

Але це приставки не- врятувало підприємство. В липні Державна фіскальна служба заблокувала ПДВ-рахунки товариства нате основі підробного судового рішення Печерського суду міста Києва. С подачи бездіяльність та бюрократизм ДФС протягом місяця продовжувала блокувати рахунки підприємства. Коль ж нарешті блокування було знято, з’явилася нова підробна ухвала, цього разу районного суду Волинської області, і знову було заблоковано ПДВ-рахунки, підприємство отримало збитки.

Також підбробне рішення районного суду Житомира оборона арешт рахунків було направлено в обслуговуючий банк, який мусив реагувати і заблокувати кошти підприємства, внаслідок чого безвыгодный була виплачена зарплата працівникам. А до міжнародних партнерів прийшли підробні вимоги генпрокуратури надати документи, які підтверджують фінансову-господарську діяльність.

Такі дії зловмисників миттєво вбивають довіру задолго. Ant. с підприємства та його репутацію. Хтось «жонглює» судовими рішеннями ровно по всій країні, а відповідні органи не можуть зупинити беззаконня. Численні звернення прежде правоохоронців та розмови з представниками влади різних рівнів результату мало-: неграмотный дали. На сьогодні по відкритих кримінальних справах ще навіть отнюдь не призначено слідчих, і не проводяться жодні слідчі дії.

У всіх цих випадках ГО «Бізнес-Варта» долучилась раньше допомоги підприємцям. То ж якщо вас чи ваших колег спіткала біда, для ваше майно зазіхають рейдери – звертайтесь до Бізнес-Варти. Ми живемо в доволі розвиненій європейській країні, в якій перемогла Революція Гідності, але в нас досі існує рейдерство. І це малограмотный поодинокі випадки, це системне явище, яке безлюдный (=малолюдный) тільки не викорінили правоохоронці, вони його ще й покривають. А ті, хто стали жертвами рейдерів, отнюдь не можуть роками знайти справедливості в судах.

Підприємці наодинці зі своєю бідою, діючи в правовому полі, маловыгодный можуть перемогти. Рейдери вчиняють свої незаконні дії швидко, використовуючи махінації з нотаріусами, реєстрами. Робиться це з надзвичайним цінизмом, миттєво, а ті, хто діє в правовому полі витрачать потім місяці та роки нате відновлення справедливості.

Рейдери крадуть час, крадуть життя тих, хто сумлінно працює та безвыгодный порушує закон. Нема надії на правоохоронні органи, получи и распишись суди, на державу, лише на себе. Наприклад, в одній з областей, аграрії з 3 районів об’єднались, і коль в когось з них проблеми, то всі працівники, сразу з керівниками, приїжджають і відстоюють інтереси того, на кого нападають. Вже було кілька випадків, если вдалось відстояти інтереси один одного.

Підприємці без- довіряють державі, не довіряють правоохоронним органом, а єдиними дієвими засобами захисту вважають самоорганізацію, публічність та громадські організації. Одна з таких організацій – «Бізнес-Варта». Якщо нате вас чи ваших колег вчиняють замах рейдери, звертайтесь накануне «Бізнес Варти» та її сміливого керівника Ольги Матвіївої, яка щоденною діяльністю фаловать – боротись з рейдерами можна і без підтримки держави.+Відео

Обсуждение закрыто.