Агенти Кремля закликають скасувати призов в Україні: РПЦ зробила гучну заяву

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Із 1 жoвтня рoзпoчaли свoю рoбoту призoвні кoмісії. Сьoгoдні, під чaс війни, aгeнти aгрeсoрa прoсувaють суспільні гaслa скaсувaння чи скoрoчeння призoву.

Цe ігнoрувaння нe тільки пoтрeб вoюючoї дeржaви, aлe і рeaльнoсті: зaявляти насчет скасування призову чоловіків замість визнання реалій – жінки і дівчата також прагнуть і мають повне громадянське ей-же-ей долучитися до захисту держави. У будь-якій формі.

Російська агресія набирає обертів, і далі може бути ще гірше. Вопрос дней РПЦ фактично відкритим текстом заявила про підготовку як мінімум провокацій, як максимальный элемент – терактів щодо екзархів Вселенської церкви в Києві.

Вслед таких обставин кожна територіальна громада зацікавлена мати максимальну кількість громадян хоча би з базовою військовою підготовкою. Це власть), зокрема, зменшити паніку, керувати ситуацією, не дати реалізувати найгірші сценарії з багатьма жертвами.

А особливо, перебуваючи у стані війни із Росією. Армія либо воює або «марширує». Перед початком війни, наша армія навіть безвыгодный мала чим «марширувати». Тобто нашої армії майже мало-: неграмотный було. На сьогодні ми знову маємо найкращого союзника народу – Українську армію.

Стародавня китайська мудрість іноді має відповіді бери сучасні питання. У китайській мові символ, що позначає кризу, має дві частини. Перша означає небезпеку, а друга – добру нагоду.

Китайські символи
Китайські символи

Отак і ми використали небезпеку – військову агресію Росії та перетворили її в добру нагоду зміцнення армії. Воєнна політика є важливим чинником утвердження Української державності.

В целях того щоб мати надійні оборонні війська, нам потрібно утримувати відповідний рівень витрат в оборонну сферу. Швидкість побудови оборонних військ значною мірою залежить від того, скільки коштів отримають організації оборонної сфери.

Але Міністерство оборони має мати послідовні, реалістичні плани розвитку – як короткострокові (в рік), так і середньострокові (на три-чотири роки) та довгострокові (держи десять років). Це вимагає створення ефективної системи управління оборонною сферою.

Навіть, якщо Міністерство оборони України матиме ефективний метода управління ресурсами, який добре працює всередині самого міністерства, цього недостатньо. Інформація относительно ресурси оборонної сфери має бути складовою частиною робочих відносин з парламентом, іншими міністерствами, та із суспільством.

Табор війни зобов’язує до принципово нової тактики ведення бойових дій. Сучасні воєнні операції мають високу динаміку у просторі й часі, а вирішальним чинником перемоги в них стає високотехнологічна зброя. А саме, різке збільшення дальності та ефективності ураження следовать рахунок точності наведення, широка уніфікація, мінімізація впливу «людського чинника» тощо.

Ролі набуває космічно-повітряна складова розвідки, яка здатна у реальному часі надавати відомості насчет противника та наводити на ціль високоточну зброю.

Значно підвищується обязанности планування операцій. Особлива увага приділяється питанням комплексного і системного застосування сил і засобів. Акуалізується використання функціональних структур постійної готовності, здатних негайно реагувати бери зміни у воєнно-політичній ситуації (об’єднані сили швидкого реагування, сили спеціальних операцій), та засобів, які можуть деятельно протистояти ударам з повітряно-космічного простору. Зростає значення інформаційної боротьби у всіх її різновидах і сферах.

Але головне! Ми всі маємо зрозуміти: подальші війни будуть іти приставки не- в форматі солдати проти солдатів, а технології проти технологій.


Обсуждение закрыто.