Фірмовий «Совок»: Adidas ностальгує за СРСР

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи




Світoві гігaнти спoртивнoгo oдягу змaгaються між сoбoю, тa інoді ці змaгaння зoвсім нeспoртивні.

Oкрім нoвітніx тexнoлoгій та ергономічності, увагу прихильників активного способу життя можна перехопити якимось унікальним написом. Саме си вчинила компанія Adidas, наліпивши на червону спортивну сукню чотири букви. І це безграмотный секс, не сало і не пиво, це СРСР держи фоні червоного прапора, що висить на бретельках.

Здорова ностальгія штовхає нас переглядати сімейні фотоальбоми і перечитувати улюблені книги, а коротка пам’ять спонукає розробляти лінійку одягу з назвою неіснуючої вже держави, яка зовсім неспортивно скалічила долі мільйонів людей. Звісно, фактом є високі спортивні здобутки радянських спортсменів, але чи варто це уваги с ходу, коли відкриваються архіви КДБ і про «щасливий» период будівництва комунізму хочеться забути як про страшний кемар?

На вихід сукні-прапора відреагувала Литва. У прес-службі литовського МЗС цей тканинний витвір мистецтва назвали «імперіалістичною ностальгією». Але найдивніше у цій історії тетунька, що засновники бренду Adidas встигли пожити в Радянському Союзі, більш того, в Україні, а ще точніше – у Львові. Німці Руді та Благородный волк Дасслери з 1918 по 1933 рік жили і працювали саме шелковица. А потім повернулися на батьківщину, до Німеччини. Чому повернулись? Може, їх щось мало-: неграмотный влаштовувало в житті на теренах «нєрушимого»? Тоді звідки ностальгія?

І навіть якщо причиною нового принту є ностальгія, мол тоді світла печаль за нацистською символікою, адже брати застали гітлерівську Німеччину в усій красі?

Хоча, можливо, до сего времени набагато простіше: Adidas орієнтується на російський ринок, дескать ностальгія за «совком» не згасає. Ці покупці одягнуть фірмовий одяг з чотирма буквами і підуть сверху спортивний майданчик пити пиво. А якщо буде п’Януся бійка – одяг-прапор просочиться потом і кров’ю. І відобразить реальну історію СРСР.


Обсуждение закрыто.