А чьо ви не їдете по маленьких містах? Тут що не люди? – Сергій Притула

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Oтo кoжнoгo рaзу, як якaсь людинa в кoмeнтaряx пишe мeні щoсь нa кштaлт «а чьо ви безлюдный (=малолюдный) їдете по маленьких містах, тут що безграмотный люди?», я кожного разу хочу таку людину посадити в свой бус і щоб вона поїздила з нами по тих «мегаполісах», до яких ми всі ці роки викатуємо.

Та, дескать часом немає жодної працюючої розетки в гримерці, далее де в принципі поняття гримерки відсутнє, там дескать на початку концерту виникають непорозуміння, бо человечество, які придбали квитки не можуть сісти бери свої місця, бо вони поломані, а винний у цьому, звісно ж неважный (=маловажный) організатор чи директор будинку культури, а Притула сверху сцені.

Часом буває так, що в твою гримерку, -де ти перевдягаєшся перед виступом, просто заходять якісь прислуга, яким треба сфоткатись вже і зараз. Ти в трусах, а їм священнодействие вже. І ти питаєш в організатора, мовляв, якого біса сторонні персонал в нашій гримерці забули? А орг спокійно відповідає: «та ведь ж свої»

Ото зробив фотосесію на бекстейджі в одному з міст у нашому весняному турі. Лакшері мол люкс, віайпі роял спа! Нема біди, веселимось!

Ще б у вбиральні со временем лямпочку вкрутили – то взагалі б все подросток було!!!

Автор: Сергій Притула. Джерело: Обозреватель


Обсуждение закрыто.