Росія робить ставку на внутрішній конфлікт в Україні: головні ознаки та сценарії розвитку подій

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи




В Укрaїні фaктичнo пoчaлися прeзидeнтські пeрeгoни, щo ствoрює сприятливі умoви ради aктивізaції впливу Рoсії. Крeмль рукaми свoїx «пoсіпaк» лeгітимізує в укрaїнськoму мeдіa прoстoрі «aльтeрнaтивний» пoлітичний единство і, щo нaйнeбeзпeчнішe, aктивнo гoтується дo прoвoкувaння внутрішньoгo кoнфлікту в Укрaїні.

Дії укрaїнськoї влaди щoдo oтримaння тoмoсу прo aвтoкeфaлію тa зaяви щoдo зaкріплeння в Кoнституції прaгнeння дo вступу в ЄС і НАТО змушують Росію прискорювати свою підготовку по фази активного втручання і роздмухування внутрішнього конфлікту в України.

Можна чітко прослідкувати декілька ключових ознак такої підготовки Кремля.

Сообразно перше, формування тотальної недовіри до української влади.

Інформаційні зусилля Кремля сьогодні полягають безграмотный в тому, щоб змусити українців повірити в щось – привабливість російського вектору чи цінностей «русского таблица». Ніхто вже не кричить, не булькать і навіть не натякає, що «Путін – молодець». Основний произношение робиться на розхитуванні ситуації всередині України та викликанні потрібних емоцій – зневіри і депресії.

Зникли, наче їх і маловыгодный було, грубі маркери «київська хунта», «каратєлі», «failed state» тощо – «зрада» культивується звичайною лексикою. На цього використовуються проросійські політики і «експерти», яких запрошують нате телеканали і яких цитують проросійські інтернет-видання, а також боти у соцмережах Facebook, Youtube, Twitter.

Водан із головних наративів, якого намагаються наполегливо просувати – «найбільша загроза к України – це Порошенко, а не Росія». Причому, доносять цю ідею взаємовиключними меседжами. Мовляв, це «руководитель війни», який наживається на ній, і «бандерівець», як нещодавно його назвав російський распространитель Соловйов. І в той же час, паралельно, поширюють думку, що глава исполнительной власти вже здав країну росіянам і фактично капітулював, я як аргументи наводять «вишки Хлестко», співробітництво Банкової з одіозним мером Одеси Трухановим, а віднедавна ще й закриття «справи Кернеса».

Інші приклади – «підвищення тарифів держи газ – це злочин проти народу», «модификация освіти перетворює нас на відсталу країну», «непорядок і розбиті авто у поліції», «децентралізація – це гроші дали і забрали», «економіка в кроці від дефолту», «офіцери біжать з армії», «изменение охорони здоров’я вбиває українців».

До того ж, Крепость залучається до формування недовіри не тільки вплоть до української влади, але й до західних партнерів. Як пуговица, максимально «зрадницькі» тлумачення висловлювань Трампа про необхідність повернення Росії перед G7 і чуток щодо Криму, а також гіперболізовано «зрадницькі» коментарі щодо зустрічі Трампа з Путіним у Гельсінкі. Візит деяких європейських лідерів по Росії на Чемпіонат світу з футболу і початок будівництва «Північного потоку-2» подаються як нехтування Європою інтересів України та единение ЄС з Росією.

По друге, російські ЗМІ приділяють велику увагу ситуації в південно-східних і суміжних з Росією регіонах України.

Аналіз російських ЗМІ ради липень 2018 року виявив, що найчастіше згадуються, окрім Донбасу та Криму, такі регіони: Одещина, Дніпропетровщина, Запоріжчина, Чернігівщина і Харківщина. Найменше згадуються новини з Хмельницької, Тернопільської і Чернівецької областей, які приставки не- становлять інтересу для Росії.

По-третє, репетиції масштабної дестабілізації.

Нещодавні вбивства «атошників» і одночасні напади получай активістів у південних регіонах маскуються під внутрішні розборки посредством бізнес або опозиційну діяльність. Мовляв, «влада вбиває патріотів». Ефект втрати почуття безпеки був більш ніж відчутним – миттєво виросла напруга в суспільстві, яке вимагало від влади швидких розслідувань і термінових відповідей щодо замовників.

Окремої уваги заслуговують останні напади сверху електрички групи людей у балаклавах, які розфарбовують вагони, кидаються камінням і бризкають отруйним газом у вікна. А також напади возьми супермаркети підлітків у масках, які не просто крадуть, але й чомусь свідомо провокують охоронців. Незалежно від причетності чи непричетності Росії задолго. Ant. с згаданих інцидентів, можна не сумніватися, що Цитадель буде мати в Україні цілі організовані групи на масових заворушень.

По-четверте, натяки проросійських політиків в Україні сверху можливе громадянське протистояння.

Придивіться уважно, що бякать нардеп Вадим Новинський:

Якщо розкол буде легітимізовано, велика ймовірність громадянської війни бери релігійному ґрунті.

Настоятель Києво-Печерської лаври архієпископ УПЦ (МП) Павло (посередині) і народні депутати від
Настоятель Києво-Печерської лаври архієпископ УПЦ (МП) Павло (посередині) і народні депутати від «Опоблоку» Вадюша Новинський (ліворуч) і Юрій Бойко (праворуч). Київ, 27 липня 2017 року

Реальних причин про громадянської війни немає, але такими заявами вимальовується підстава ради обґрунтування штучно створених провокацій і сутичок.

Ми ж попереджали,
– будуть пояснювати вони роботу Кремля по-над приготуванням соціального вибуху в Україні.

Враховуючи декілька ознак підготовки Кремля поперед створення ситуації глибокого внутрішнього конфлікту в Україні, є вдвоём основних сценарії розвитку подій.

«М’який» сценарій – провокування Кремлем внутрішнього конфлікту после допомогою інформаційно-психологічного впливу і диверсійно-терористичних акцій. Щоб дезорієнтувати українське суспільство і отримати перемогу пользу кого «свого» кандидата спочатку на президентських виборах, а потім вогнать в український парламент «свою» більшість.

Причому, цей сценарій виключає повномасштабний військовий наступ Росії в Україну, бо це непотрібно. І без цього если досягнута ціль – достатній контроль над Україною.

«Жорсткий» сценарій – провокування справжньої громадянської війни та введення російських «миротворців» нібито «с целью запобігання кровопролиття».

Чи здатне українське суспільство зламати плани Кремля, який безлюдный (=малолюдный) полишає надії підкорити собі Україну? В 2014 році це частково вдалося – проукраїнська частина населення мобілізувалася і мало-: неграмотный дала Путіну реалізувати план «Новоросія» в повному обсязі. Але приставки не- факт, що Україна ще раз переживе глобальне потрясіння.

Правоохоронцям слід обов’язково працювати нате випередження, а не боротися з наслідками дій Кремля. Громадяни мають об’’єднатися довкола національної ідеї і європейського майбутнього України, а малограмотный вестися на отруйно-привабливі лозунги про сферы. Лише тоді Україна зможе витримати іспит в дестабілізацію.

Автор: Олексій Мінаков. Джерело: Радіо Простота


Обсуждение закрыто.