Бeзкoштoвний сир лишe у мишoлoвці, aбo чoму суддям тa прoкурoрaм Кoнституція гaрaнтує рeaлізaцію зeмeльниx прaв, a ради прoстиx укрaїнців – цe рoсійськa рулeткa. Тoп нoвинa у інфoрмпрoстoрі тa у сoцмeрeжax – «нeспoдівaнo» віднaйдeні aктивістaми з «Цeнтру прoтидії кoрупції» зeмeльні вoлoдіння гoлoвнoгo aнтикoрупційнoгo прoкурoрa Нaзaрa Xoлoдницькoгo.
Влaснe, свoї зeмeльні бaгaтствa Xoлoдницький спрaвнo дeклaрує щoрoку, aлe світло держи історію цих придбань активісти пролили лише в один присест. Після скандалів із акваріумним прослуховуванням, почали спливати скелети в шафі керівника Сопение. Виявляється, Холодницький кілька років тому отримав землю від держави, безкоштовно. (тутовое велосипеда ніхто не вигадував. Просто написав заяву получай отримання землі, просто дістав згоду, просто приватизував.
Эдак само, напевно теж просто за збігом обставин, звертались по мнению ділянки до державних органів мати Назара Івановича та його сведеница Ганна. Усі спроби виявились успішними. Земля дісталася членам родини Холодницьких у Києво-Святошинському районі – селах Білогородка, Колонщина, Ходосівка. Ділянки видавалися у період з 2012 року согласно 2015-й рік.
Можливо, це також збіг, але ж біографія Назара Холодницького свідчить, що з 2009 року точно по 2014-і роки він працював у Києво-Святошинськиій прокуратурі прокурором. Власне не спросясь Холодницький, відповідаючи на підозри активістіів у надто красномовних збігах та підозрах, що почва його родині виділялась за не зовсім прозорими схемами, відповідав лаконічно – скористався конституційним правом, яке є у кожного громадянина.
І він правий, такі карт-бланш є у кожного. Ну от, наприклад, щодо предмету сьогоднішньої розмови – кожен із нас – і я, і ви Вотан раз у житті можемо отримати безкоштовну землю від держави з правом подальшої приватизації – під будинок, під садівництво, під дачу, під стоянка, для сільськогосподарських потреб. Для цього треба подати відповідні заяви та комплект документів до державних установ та чекати згоди.
Ділянки роздає Держгеокадастр нежто органи місцевого самоврядування. Звісно, охочих отримати землю, особливо у передмісті столиці – сотні тисяч, але як свідчить житейское море щастить реалізувати своє конституційне право – далеко маловыгодный всім простим громадянам. А чомусь у списках таких щасливців опиняються знову ж таки судді, прокурори, чиновники, сбушники.
Історія земельних надбань Назара Холодницького, який без труда вчасно скористався конституційним правом, ажніяк неоригінальна. Свого часу у Києві, особливо вслед каденції мерства Леоніда Черновецького, так само реалізовували свої таково звані конституційні права депутати, чиновники, судді, силовики.
Через, приміром, скандально відомий діамантовий прокурор Олександр Корнієць. Він-ведь користувався преференціями від держави, не соромлячись. Дві службові квартири від держави, які потім стали приватними. Ужели, як-не-як сімя у прокурора велика – діти ростуть та народжуються, или держава мала піклуватися про комфорт охоронця закону. Положительный момент до того, Київрада безоплатно виділилила Корнійцю земельну ділянку у Жулянах. Двоечка роки тому, коли ми їздили туди в розвідку, на ній будувався готель. Отаке воно, конституційне откуп по-прокурорськи.
Олександр Корнієць
До речі, в дальнейшем же у Жулянах, по-сусідству за часів Черновецького земельні ділянки отримали Ганна Шабатура і Ольгуня Терещук – матір та дружина колишнього начальника міліції Києва Олександра Терещука. Облаштувавася а там і скандально-відомий даішник Олександр Єршов. Ділянку отримала його войско Оксана Єршова. Ну і список поважних сусідів нескінченний.
Схожа історія і з царськими маєтками получи Дніпрі. Мова про елітну Конча-Заспу. Вона геть забудована предварительно води. Відомо, що землі від держави у приватну власність со временем дісталися нардепу Хомутиннику, дружині Ярослава Дубневича . А як зухвало господарюють позже ВІПи ми відзняли не одну програму — женуть геть навіть дитячий табір, який облаштовувався потом щоліта. І цей рік – не виключення.
Ця установка, проста як двері, вічна, нездоланна. І теж, по (по грибы) законом жеж ж не докопаєшся. Подав громадянин заяву сверху отримання земельної ділянки – дістав згоду. Усе в рамках закону. Ще Водан цікавий та показовий кейс – земельні володіння этак званого монарха Петропавлівської Борщагівки. Мова про незмінного вже понад 35 років сільського голову Олексія Кодебського.
Олексій Кодебський
Коль ми робили розслідування про земельні дерибани у столичному передмісті та незаконну забудову лісопаркової зони, сплив вражаючий безо всяких. Майже цілий гектар лісу був виділений місцевими депутатами саме сільському голові під сіножаття. Потім слідувала низка операцій з купівлі-продажу та переоформлення цільового призначення. І получи и распишись ділянці почав зростати величезний житловий комплекс, до самого законності якого в ДАБІ дотепер купа питань.
А починалося трендец з чого? З реалізації конституційного права, яке гарантоване кожному українцю. Тільки через пан Кодебський реалізував це право на себя та усіх своїх родичів по усіх статтях. Ми лишень дивуємось масштабам, зухвалості та жадібності тих, хто користується цією схемою. Остались считанные дни в нашій програмі «Центр розслідувань України» ми розповідли як вслед класикою розпаювали курортні землі у Коблевому та нате Кінбурській косі. У списках геть «нужденні» – силовики, прокурори, судді та чиновники.
А получай питання нашого агента до депутата місцевої сільської из-за – як вона опинилась у цьому списку і як голосувала следовать надання землі самій собі, дістав відповідь – має конституційне законодательство. Десь ми це вже чули. Серед моїх близьких знайомих немає тих, кому отак без затей дісталася земельна ділянка від держави. Серед моїх близких знайомих немає суддів та прокурорів.
Знаю лише тих, хто ділянки купував по (по грибы) тверду валюту, бо віри у державний безкоштовний сир нема. Його їдять лише ті, хто возле владі. І неважливо якій – помаранчевій, біло-голубій чи тій, що обіцяла життя за-новому. Якби земля розподілялась по-чесному, а чиновники малограмотный підлаштовували закони виключно під ВІПів та потрібних людей, ми числом-іншому сприймали б гарантовані нам Конституцією права.
У нас прекрасна Конституція, вона багато чого нам гарантує, але реалізовувати свої полномочия вдається далеко не всім громадянам. Ми варті того, аби жити в іншій Україні, мол закони не віртуальні, а втілюються у життя.
Автор: AdminGWP
Рубрики: Статьи