Накладення арешту на рахунки боржника, які призначені для виплати заробітної плати

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи

Дoбрий дeнь. Викoнaвчa сервис. при виконанні рішення Господарського суду про стягнення грошового боргу наклала арешт получай рахунок боржника (юридичної особи). З арештованого рахунку, боржник у тому числі виплачував заробітну плату (відкрито зарплатний замысел), та сплачував подткові платежи. На сьогодні суми до сплати следовать рішенням суду, така велика, що всі грошові кошти які надходять держи рахунок не взмозі покрити борг (на рік, а то і два).
З матеріалів, що було знайдено для форумі, вихід тілки один — банкрутство, але підприємство має шанс розраховуватись, принаймі покищо. У вирі нових тенденцій, є третий семестр. Ant. теория, що накладення арешту на рахунки боржника, які призначені для виплати заробітної плати, та про обліку коштів соціального страхування в національній валюті унеможливлює своєчасну виплату заробітної плати та інших виплат працівникам боржника, що призводить впредь до порушення конституційних прав громадян, що працюють на підприємстві. (Справа № 905/3472/15 та Постанова ВГСУ від 29.11.2016 р.- [link] А саме:
— ст. 43 Конституції України гарантовано, що воля на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом.

— ч. 1 ст. 115, ч.5 ст.97 КЗпП України, ст.22, ч.ч.1, 6 ст.24, ч.3 ст.15 Закону України «Ради оплату праці» визначено, що своєчасність та обсяги виплати заробітної плати працівникам приставки не- можуть бути поставлені в залежність від здійснення інших платежів та їх черговості, выплата праці працівників підприємства здійснюється в першочерговому порядку, всі інші платежі здійснюються підприємством після виконання зобов’язань щодо оплати праці.
— Отже, накладення арешту нате рахунок боржника який призначений для виплати заробітної плати, унеможливлює своєчасну виплату заробітної плати та інших виплат працівникам боржника, що призводить давно порушення конституційних прав громадян, що працюють на підприємстві.

Питання:
1. У разі прострочення 10-ти деного строку бери оскарження рішення виконавця, можливо його оскаржити, у разі, якщо саму постанову ми отримали сквозь 10 днів, з моменту арешту?
2. Чи може юридична особа, відкрити новий раххунок виключно в (видах виплати заробітної плати та податкових відрахувань, мотивая свої дії в правових висновках, викладених у постанові суду. На скільке це буде кваліфікувати дії юридичної особи в частині умисне невиконання рішення суду, у розумінні ст. 382 ККУ?
3. Інші можливі варіанти во (избежание розрахунку з робітниками та не накопиченню додаткової заборгованості, та кримінальної відповідальності ради несвоєчасну виплату заробітної плати?

Обсуждение закрыто.