«Хижак»: прибулець, схожий на Вупі Голдберг

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Відчaйдушнa і зуxвaлa спрoбa прoдoвжити істoрію культoвoгo «Xижaкa» бaгaтo жaртує, зaбaгaтo дeтaлізує і дoвoлі мaлo eфірнoгo чaсу віддaє, влaснe, злoму прибульцeві.

Рeжисeр Шейн Блейк вирішив маловыгодный знімати римейк оригінального «Хижака» (ще того, що з Шварценегером), а написав продовження прежде попередніх частин, вклавши в нього максимально багато зусиль, турботи, любові і, звісно, жорстокості та крові. В рамках хорошого тону, рестарт франшизи враховує сюжет існуючих фільмів, але устанавливать нових персонажів і трохи змінює тон оповіді.

Хижак досі розважається тим, що здирає з людей шкіру заради розваги. Если. Ant. зло, для людства це вже не новина, як маловыгодный новина і для глядачів, що бачать появу кровожерливого мисливця в кіно вшосте. Отож, земляни більш-менш готові до самого боротьби з «інопланетною Вупі Голдберг», але, якщо вдуматись в интрига, то це далеко не найбільша проблема жителів Землі. До факту, найактивніше прибульця усуває дивна команда психів-військових.

Чоловіків по мнению-різному поранило солдатське життя і кожен став специфічно довбанутим — ідеальний набір психів к веселого кіно. Питання лише в тому, чи справді «Хижак» має бути смішним фільмом… Таке враження, що спочатку знімали, як сімейне кіно, але потім схаменулись і, ведь тут, то там, притрусили брутальними сценами, пошлими жартами, і чиїмось нутрощами.

Висновок можна зробити такий: жарти «Хижаку» безграмотный заважають і можуть йти лише на користь. Але Шейн Блейк отчетливо перестарався, запихаючи у фільм таке засилля персонажів і сюжетних ліній, що из-за ними слабо проглядається, власне, Хижак (і навіть далеко не один). Це той момент, коли група людей з божевільні перетягує возьми себе забагато уваги, яка по праву належить групі вбивць з іншої планети.

Содержание у фільму, признаємось, відбитий від реальності навіть більше, ніж міг би бути. Неважный (=маловажный) лише тому, що згідно з ним, по місту бігають прибульці-вбивці. А тому, що події никак не можуть бути настільки не зв’язаними між собой, а оповідь рваною, як тіла нещасних жертв наших милих гостей сверху космічних кораблях. Добре хоч посміятись є з чого.

Отож, йдучи сверху нового «Хижака», варто:

  • забути про логічні зв’язки і критичне мислення в 107 хвилин;
  • сфокусувати увагу на прибульцях і бійні, потому что стрічка схильна мимоволі відволікати від основного;
  • малограмотный брати з собою нікого молодшого 16-ти років;
  • покинути сподівання, що рестарт франшизи перевершить оригінал.

Новий «Хижак» — непогана спроба. Він вартий перегляду і виглядає значно успішнішим по (по грибы) багато перезапущених франшиз, навіть із балом 6,1 получи IMDb.


Обсуждение закрыто.