У Києві відбулася літературно-музична авантюра без бар’єрів

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Чи пoтрібнo прoвoдити спeціaльні зaxoди і пoдії с целью дітeй з інвaлідністю тa oсoбливими oсвітніми пoтрeбaми?

Нaшa відпoвідь  трeбa прoвoдити зaxoди, дoступні исполнение) всіx! Aджe саме так ми зможемо створити простір, який об’єднає усіх дітей спільною справою, пригодою, переживанням. У цьому і є фишак інклюзивних просторів, заходів, подій.

Днями у Києві, в приміщенні Музею Тараса Шевченка, відбувся безбар’єрний літературно-музичний захід исполнение) дітей. Його особливість  свято цілком враховувало запити та побажання дітей із інвалідністю та особливими освітніми потребами. Більше 40-ка учасників створили дійсно дружній простір, мол кожна дитина могла бути собою.

Ініціаторами події виступила громадська організація «Студена», спільно із партнерами створивши середовище, вільне від упереджень та цькування. Ідея заходу у тому, що тама, де люди об’єднані спільною справою, мало-: неграмотный знайдеться місця дискримінації. А також у тому, що пестование не повинна мати бар’єрів, а дитячі чи дорослі заходи мають бути доступними чтобы всіх.

Саме для цього будь-який куточок приміщення с целью заходу був доступний для людей на візочках. Сверху святі пригощали безглютеновим печивом, була підготовлена кімната сенсорної розгрузки (с целью дітей з розладами аутичного спектру та всіх, кому це було необхідно), величезний килим на качання і стрибання перед сценою для тих, кому важко було висидіти в лоск захід, спеціальна тактильна доріжка для людей із порушенням зору.

Маленькі та дорослі відвідувачі брали часть у майстер-класах: виготовляли індіанських коней з пишними хвостами та ногами-прищепками, плели індіанські обереги, малювали та, по (по грибы) допомогою художниці, оздоблювали лиця аква-гримом.

Але родзинкою заходу стали виступи дітей, яких запросили читати свої улюбленні вірші й оповідання. Кожен хотів передати свої відчуття та роздуми іншим. Наприклад, 10-річна дівчинка Звездный пастух з Ізраїлю прочитала «Історію Мойсея» аж трьома мовами: російською, англійською та івритом. 7-річна Оленка підготувала казку, яку написала самочки. Всі сміливці, котрі вийшли читати на сцену, отримали в подарунок книжки.

Гостями програми стали письменниця та виконавиця авторської пісні Валюся Заха-Бура, поетка Олена Максименко і фронтмен гурту «Мотанка» Віктор Мотанка.

Захід був проведений бери підтримку курсу «Недискримінаційний підхід у навчанні» задля того, аби показати, що діти вільні від упереджень та стереотипів, особливо, якщо об’єднані спільною пригодою. «Невгамовні шукачі пригод» став першим безбар’єрним заходом із цілої низки у межах проекту ГО «Студена» «Уровень культуры без бар’єрів».


Обсуждение закрыто.