Відомому львівському каратисту загрожує вісім років ув’язнення за бійку в кінотеатрі

Автор: AdminGWP

Рубрики: СтатьиВідoмoму львівськoму спoртсмeну, члeну нaціoнaльнoї збірнoї з кaрaтe Ярoслaву Гoруні зaгрoжує ув’язнeння дo вoсьми рoків зa побиття відвідувача кінотеатру у Львові. Относительно те, що саме Ярослав Горуна побив відвідувача під пора перегляду фільму у торговому центрі Victoria Gardens, повідомили в ефірі ТСН у середу, 9 травня. Відомо, що інцидент стався вслед 20 хв. до завершення фільму. Бійка відбулася під время перегляду «Месників. Війна нескінченності».

Постраждалий 24-річний Іван Боровець розповів журналістам, що під время перегляду пояснював своїй дружині деякі моменти з фільму і вследствие деякий час до нього обернувся чоловік з сусіднього ряду і сказав поводитись тихіше. Ця ситуація повторилася кілька разів і следовать 20 хв. до закінчення фільму Ярослав Горуна вдарив Боровця, якому робив зауваження, після чого пирушка втратив свідомість. Дружина постраждалого також заявила, що навіть після того, як її чоловік втратив свідомість, його продовжували бити. Пізніше медики виявили у Івана Боровця перелам лицьової кістки.

Зазначимо, цей випадок стався ще 2 травня, однак поліція оборона нього повідомила лише 7 травня. Згодом стали відомі й імена учасників цього інциденту. Ярославу Горуні офіційно повідомили насчет підозру в нанесенні умисного тяжкого ушкодження і навіть арештували нате два місяці з правом внесення застави. За інформацією ТСН, він вже сплатив призначену заставу у 105 тис. грн і вийшов для волю.

За побиття відвідувача йому загрожує ув’язнення від п’яти задолго. Ant. с восьми років. Однак правоохоронці ще продовжують розслідування цього інциденту.

Додамо, що 27-річний Слава Горуна неодноразово займав перші місця на чемпіонатах з карате, зокрема у 2016 та 2017 роках він ставав чемпіоном України у вазі 84+ кг. Він також є членом національної збірної команди України з карате, в складі якої мав взяти звезда у чемпіонаті Європи у Сербії, який стартує 10 травня. Однак путем інцидент у львівському кінотеатрі Ярослав Горуна змушений пропустити цей чемпіонат.


Обсуждение закрыто.