80-тисячне місто на Львівщині уже майже два місяці у сміттєвій блокаді

Автор: AdminGWP

Рубрики: СтатьиГрoмaдa сeлa Брoниця прoдoвжує блoкувaти дoрoгу дo Дрoгoбицькoгo міськoгo сміттєзвaлищa. Як рeзультaт, з містa вжe мaйжe двa місяці нe вивoзять сміття.

Нaгaдaємo, прo сміттєву блoкaду Дрoгoбичa ZAXID.NET пoвідoмляв 10 лютого. Бери той час протести тривали уже майже двушничек тижні.

Як повідомив ZAXID.NET міський голова Дрогобича Тараска Кучма, блокування сміттєзвалища триває і досі. Впродовж усього цього часу з міста ще жодного разу малограмотный вивезли сміття.

«Це сміттєзвалище вже 30 років у жахливому стані, і всі були задоволені. Як тільки Дрогобицька міська Радка почала наводити там лад – ми зробили дорога пожежних машин, почали укріплювати сміття, щоб малограмотный було зсувів, запланували рекультивацію та встановлення камер спостереження, – одразу в’їзд вплоть до звалища почали блокувати і наше місто уже майже неудовлетворительно місяці у сміттєвому колапсі, – сказав Тарас Кучма. – Всіма цими протестами керують певні зацікавлені особи, які хочуть і надалі заробляти для тому смітті. Їм просто не вигідно, що затем буде порядок і точне зважування усього, що туди вымараться, та відеоспостереження. От вони і підбурили селян».

Из-за словами Тараса Кучми, Дрогобич виконував усі домовленості із селом Брониця і раніше неважный (=маловажный) було жодних претензій до експлуатації містом звалища, розташованого возьми території цього села. Дорогу заблокували без жодних попереджень.

##SHOW_GALLERY##

Мешканці села Брониця упродовж майже двох місяців блокують отвали до Дрогобицького сміттєзвалища (фото з сайту Дрогобицької міськради)

Також він додав, що блокувальники безграмотный виконують рішення суду. Йдеться про ухвалу Дрогобицького міськрайонного суду від 2 березня. «Заборонити відповідачам та до скорой встречи-яким іншим особам блокувати під’їзну в сторону до Дрогобицького міського сміттєзвалища та чинити адью-які перешкоди у проїзді транспортних засобів, а також вивозі сміття бери територію Дрогобицького міського сміттєзвалища в районі села Брониця Дрогобицького району, а також чинити перешкоди у експлуатації даного сміттєзвалища», – йдеться в увалі суду.

Як повідомили у п’ятницю, 16 березня, бери сайті Дрогобицької міськради, судові виконавці за допомогою спецтехніки спробували розчистити перешкоди бери шляху до звалища, однак мешканці села заблокували і цю техніку, фактично перешкоджаючи виконанню рішення суду.

ZAXID.NET вдалось встановити, що відповідачами у справі є Ірина та Романка Куцопей, Володимир Олексяк та Роман Комар. Наразі ZAXID.NET невідомо, хто ці штат(ы), ймовірно це – саме ті «зацікавлені особи», для яких сказав Тарас Кучма.

Один з відповідачів у справі, Володимир Олексяк, у лютому повідомляв «Львівському порталу», що орган блокування – недотримання санітарних норм на сміттєзвалищі. «Площа звалища вдвічі більша, ніж відведена в области акту. За останні десятиліття не проводилося жодних заборів проб. Рівень захворюваності населення села Брониця вражає! Жодних санітарних норм немає, вслед за останні два роки сміттєзвалище привели до жахливого стану», – процитувало тоді видання Володимира Олексяка.


Обсуждение закрыто.