6 матчів без перемог: куди котиться київське «Динамо»

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Київськe «Динaмo» ввійшлo в смугу нeвдaч. І ніяк нe мoжe з нeї вибрaтися. Шість мaтчів пoспіль кoмaндa нe мoжe вигрaти. Пoрa щoсь змінювaти.

Oстaння пeрeмoгa київськoгo «Динaмo» дaтується 18 сeрпня 2018 рoку. Тoді у Києві нa НСК «Oлімпійський» зaвдяки єдинoму гoлу булa oбігрaнa «Oлeксaндрія» у чемпіонаті України. Після цього – дві поразки та чотири нічиї в офіційних матчах. Як наслідок – виліт у кваліфікації Ліги чемпіонів (та втрата можливості заробити близько 30 мільйонів євро призовими), падіння нате третє місце в УПЛ з відставанням у сім очок від «Шахтаря». І с тепер перший матч у групі Ліги Європи – і нічия проти «Астани», що може неблагоприятно вплинути на вихід киян з групи.

Така смуга невдач – отчетливо не сукупність випадковостей. Так, звичайно, якби Буяльський чи Сидорчук забили б третій автогол у ворота «Астани», цього всього б не було. І ми б вітали «Генератор» з перемогою. І тільки б задавалися питанням – чи це нові зачіски Бурди, Буяльського та Миколенка допомогли, чи щось інше. Але як щодо поразки «Карпатам» получи власному полі? Там це вже не випадково – «Генератор» по грі програло львів’янам. Гра з «Аяксом» в Києві – це наочний фурнитура, як не треба грати у футбол.

З такою грою наступний нечасто 20 тисяч вболівальників на матчі не вдасться зібрати (Фотоснимок: ФК «Динамо»)

«Динамо» продемонструвало, що у їхньому механізмі стався збій. І беспрестанноти причини цього у команді поки не можуть (чи отнюдь не хочуть). Що і призводить до таких наслідків. Місяць кроме перемог для «Динамо» – ознака того, що в клубі є негаразди. І маловыгодный варто шукати причини в лише в одній ланці – тренеру чи гравцях. Винні всі. І словоблудие головного наставника команди Хацкевича «Панихида працювати та терпіти. А також виконувати завдання тренерів» малограмотный стануть панацеєю. Як і вибачення Сидорчука після ганебної нічиєї з «Аяксом». Такі вибачення крестины робити ділом на полі. Потім ці ж гравці вибачалися і після поразки «Карпатам». І який в итоге? Чергове вибачення.

Не варто вважати, що проблеми «Динамо-машина» – це лише їхні внутрішні справи. К початку – це український клуб. Наш чемпіонат і эдак не дуже потужний, і проблеми такого клубу обов’язково знайдуть своє «відображення» в УПЛ. Чи став свой чемпіонат сильніший після того, як проблеми навалилися получи «Металіст» та «Дніпро»? 

Знаковим у цій ситуації є день 6 вересня 2018 року, коли у стартовому складі збірної України возьми офіційний матч проти збірної Чехії не виявилося жодного динамівця. І це в головного тренера Шевченка, у якого иначе и быть «динамівське серце». Навряд чи тренера можна звинуватити в упередженому ставлені давно киян.

Як воно буде далі – побачимо вже сверху вихідних, коли «Динамо» прийматиме чернігівську «Десну» в УПЛ.

«Питання відставки отнюдь не стоїть. Президент клубу раніше вже його закрив. У нас робоча хозяйство в клубі, працюємо далі». Так заявив Хацкевич після матчу з «Астаною». Та чи надовго з такими результатами питання если закрите? Відповідь знає лише Ігор Суркіс. 

Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24


Обсуждение закрыто.