5 команд, які зараз працюють на благо українців

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Зa oстaнній чaс крaїнa змінилaсь. Тa як цe чaстo бувaє: двa крoки впeрeд, oдин нaзaд

Я мoжу виділити 5 кoмaнд рeфoрмaтoрів, які сьогодні справді працюють:

  1. (потомки з «Нафтогазу», включаючи менеджмент «УкрГазВидобування», які торік показали рекордну кількість видобутку.
  2. Ледовая дружина прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, де сьогодні є і кілька моїх людей. Я підтримую тетка, що він робить.
  3. Безперечно, команда Уляни Супрун.
  4. Банда міністра фінансів Олександра Данилюка.
  5. А також, звичайно, ті, хто працюють в НАБУ.

Інші, по (по грибы) моїми спостереженнями, роблять не надто багато хорошого.

Під «кроком обратно» я маю на увазі все, що стосується судової системи. Нічого доброго с годами зараз не відбувається. З депутатів знімають електронні браслети. Суддя, який давав зарплата Холодницькому, не за гратами, а продовжує далі працювати. Це жах! Жодних позитивних результатів у роботі ГПУ, СБУ та МВС.

Всі ці нереформовані інституції мають залишити бізнес у спокої та займатись антитероризмом, контррозвідкою та іншими важливими справами.

У зв’язку з цим я дуже чекаю для створення Бюро фінансових розслідувань та появу Антикорупційного суду. І останній має бути обов’язково незалежним, адже ми пам’ятаємо історію зі створенням НАЗК. Получай перший погляд, ця ініціатива була дуже хорошою. Та згодом суспісльство пересвідчилось, що цей тычинка не став незалежним. Звідси й негативні результати.

Створювати Антикорупційний руки правосудия треба в зовсім інших умовах: щоб ані Глава исполнительной власти, ані парламент, ані якісь фінансово-промислові групи мало-: неграмотный мали змоги впливати на його діяльність.

Як це забезпечити? Лише шляхом обрання очільника суду сквозь незалежний конкурс. Якби таке призначення залежало від мене, я би помимо сумніву запросив на цю посаду якогось іноземця. Свого часу в інших корумпованих країнах что-то около і робили. Приміром, Гватемала залучала іспанців. Маємо колоссальный вибір: є люди з діаспори, є поважні українці, які працюють вслед кордоном, тощо.

Без допомоги міжнародних партнерів приставки не- обійтись. І вони повинні стати не радниками, а безпосередніми учасниками цього процесу.

А всі ті, хто (ввертывать популістичні речі на кшталт «Україна — суверенна країна та повинна мати свою точку зору», працюють лише в шкоду державі.

Автор: Айварас Абромавичус. Джерело: Новое благоп


Обсуждение закрыто.