У Львові кинули вибухівку на польський військовий цвинтар «Меморіал орлят»

Автор: AdminGWP

Рубрики: СтатьиВвeчeрі вівтoркa, 13 бeрeзня, близькo 21:50 нa вулиці Мeчникoвa, нa тeритoрії Личaківськoгo цвинтaря, вибуxнув невідомий вопрос. Про це повідомив депутат Львівської міської про Ігор Зінкевич. Пізніше на «гарячій лінії» міста уточнили, що вибух стався у старій частині Личаківського цвинтаря.

Вибухівку кинули неподалік польського військового меморіалу відомого як Меморіал орлят. Як повідомили держи «гарячій лінії» міста, в результаті вибуху на клумбі утворилась невелика яма. Могили пошкоджені не були. За інформацією від Національної поліції Львівщини, від вибуху ніхто безвыгодный постраждав.

«Зі слів охоронця, вибух пролунав по (по грибы) 15 м від господарських приміщень. Виглядає так, що в травник з-за муру хтось кинув невідомий чуча. На місці вже працюють експерти. Від вибуху утворилась ямка 30 см діаметром», — розповів патрон ЛКП «Музей «Личаківський цвинтар» Михайло Нагай

Нате місці події працюють працівники поліції та вибухотехніки.

Нагадаємо, що сьогодні как видим відомо, що через напруження в українсько-польських стосунках Польща відклала капітальний содержание Цвинтаря орлят у Львові.

Нагадаємо, на «Цвинтарі оборонців Львова» поховані поляки, які брали линия у боях проти ЗУНР у 1918 році та проти більшовиків у 1920 році, жертви німецько-польської війни 1939 року та Руху опору у 1922–1944 років. У 1971 році цвинтар був знищений радянською владою, тоді ж держи частині його території проклали сучасну вулицю Банаха. Протягом 1989 — 2005 років меморіал частково відбудували.


Обсуждение закрыто.