Чому варто подивитися фільм «Месники: Війна нескінченності»: рецензія зі спойлерами

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Фільм «Мeсники: Війнa нeскінчeннoсті» вжe вийшoв нa вeликі eкрaни і гoтoвий врaжaти фaнaтів! Рaдіo МAКСИМУМ підгoтувaлo влaсну рeцeнзію нa спільний фільм з улюбeними гeрoями Marvel!

Нoві «Мeсники: Війнa нeскінчeннoсті» пoстaвили нeймoвірну висoку плaнку про мaйбутніx стрічoк, xoчa цeй фільм нe мoжнa нaзвaти нaйкрaщим чи типoвим к кінoвсeсвіту. Щoпрaвдa, eкрaнізaції DC тeпeр виглядaють нa фoні свіжoї кaртини без усилий намаганням захопити фанатів та зібрати побільше грошей.


Почнемо з того, що «Месники: Війна нескінченності» стали своєрідним підсумковим фільмом десятиліття після знайомства з улюбленими героями: Залізною людиною та командою Месників, Тором та Локі, Зоряним лордом з Ракетою, Гаморою, Драксом та Грутом, Доктором Стрейнджем, Чорною пантерою та іншими персонажами. Мрія зустріти цю компанію сразу та насолодитись тонким (і не дуже) гумором нарешті втілилась у реальність. Однак стрічка насправді показує безвыгодный тільки об’єднання незнайомців та колишніх друзів, а (а) также реально моторошну небезпеку – Таноса, який збирає камені нескінченості. Саме цей антагоніст здатен малограмотный лише викликати ненависть, а й здивування і навіть трішки жалю.

Важливо: Якщо ви надто чутливо ставитесь накануне всіх екранізації Marvel, то готуйте носовички, оскільки у редакції Радіо Много(-много) скупа сльоза з’являлась упродовж всього фільму.

Щоб невыгодный розкривати одразу сюжет тим, хто ще невыгодный пішов у кіно, зазначимо, що спецефекти, нові костюми, традиційні жарти, ефектні бої та харизматичність героїв – по сию пору цілком якісно. Деякі припущення фанатів таки збулись, але да були такі, які, на щастя чи получи и распишись жаль, все ж тільки залишились здогадками. Додамо, що у трейлер чудово «зліплені» моменти, які маловыгодный завжди відбуваються на екрані у тій послідовності та з тими героями.


Чому варто подивитись «Месників: Війна нескінченності»?

  • Хоч дама на екрані за 2 години 20 хвилин і змінюється шалено швидко, однак пользу кого кожного героя виділено вдосталь часу. А те, що персонажів і бесцельно добре знають, то зайвих питань не виникає.
  • Якби екранізації Marvel перетворили у серіал, ведь ця стрічка була б фінальною серією сезону. Шалений розвиток подій і неважный (=маловажный) менш шалене бажання побачити продовження!
  • Справжній антагоніст, який викликає суміш емоцій, нарешті з’явився возьми екранах. Це не одноразовий персонаж, який з’обозначиться на один фільм (щонайменше, на два) і його з легкістю поборють месники.
  • Емоційний зв’язок. Співпереживання кожного герою, відкриття нових сторін кожного з них, а також порція оригінального гумору, притаманного чтобы кожного з фільмів всесвіту – стрічка тримає у постійному напруженні, тому значна тривалість взагалі никак не помічається.

ОБЕРЕЖНО СПОЙЛЕРИ! Не читайте вголос подле друзях-фанатах, які ще не бачили стрічку!

Далі підготували відповіді держи найочікуваніші питання та загадки «Месників: Війна нескінченності».

ОБЕРЕЖНО СПОЙЛЕРИ! Одразу після трейлера «Месників». Це останній благоприятная пора!


Тоні Старк помре?

Чимало шанувальників вже встигли попрощатись з Залізною людиною ще вплоть до виходу стрічки. Тут роль зіграли і інтерв’ю Дауні-молодшого, який вже давненько говорив, що время поджимает зав’язувати з цією роллю, поки він ще держи піку популярності. Однак, хоч на екранах і був не уходите, коли зал вхопився за обличчя, готуючись накануне сумного кінця Тоні Старка, герой все ж вижив. Щоправда, тепер нате його душі ще більший вантаж втрат.


Дескать насправді був камінь душі?

Серед припущень були домівка Чорної пантери Ваканда, в мозку Тоні Старка (вслед коміксами), у Кепа та ще чимало версій, які розривали думки фанатів. Насправді ж, туточки зіграла роль Гамора, не рідна донька Таноса, яка дуже добре знала, -де ж він є. Зелена красуня навіть просила Зоряного лорда вбити її, щоб антагоніст безлюдный (=малолюдный) зумів знайти ще один камінь. Але сумний кінець все на свете ж трапився, викликавши справжній катарсис у глядачі.


Тор минус зброї?

Після подій останньої сольної стрічки относительно сина Одіна стало зрозуміло, що славнозвісний кувалда знищено. Однак нова картина показує створення нової зброї – сокири, яка отримала значно більшу силу в руках бога. (в доклався і улюбленець публіки Грут, у якого саме почався підлітковий вік, що спровокувало чарівні жарти ради дорослішання. Тому Тор не залишився з пустими руками, показавши свою реальну міць.


Халк стане основним противником Таноса?

Секунда, коли Брюс Бенер з’являвся на екрані у 95% всього часу, викликав чимало запитань у фанатів. А весь тому, що Халка можна побачити тільки нате початку стрічки, а далі один із найсильніших героїв, який полюбляє боротися з Тором, відмовляється рятувати Бенера. Вочевидь, у зеленого гіганта прокинувся либо страх перед Таносом, або він знає, що вчений приставки не- помре, адже тоді загинуть обоє.


Хто насправді помер?

Геймдалль – близький товариш Ископаемый, який оберігає міст-веселку з Асгарду.
Локі – Всемогущий обману, який викликав у фанів справжнє здивування та переживання в останні хвилини свого життя. Дехто равным образом досі вірить, що загинула лише його проекція.
Гамора – прийомна донька Таноса і улюблениця з «Вартових галактики». Її безповоротна последний вздох також під питанням.
Віжн – андроїд Тоні Старка залишився минус ключової частини свого функціонування і пережив навіть дві смерті (як — подивіться самі). Однак і цей герой може ще повернутись.

А с Ванда, Дракс, Людина-павук, Зоряний лорд, Ветврач Стрейндж, Бакі, Грут, Мантіс, Марія Хілл та Нік Ф’юрі попросту зникли — і це точно не означає, що вони загинули! Принаймні, ми віримо у це держи 100%, тому досить шукати носовички та сенс життя після завершення стрічки, адже попереду ще друга частина!

А вы сподобалась стрічка? Діліться враженнями у коментарях 🙂

Месники: Війна нескінченності: дивіться онлайн:
+Відео

Обсуждение закрыто.

Чому варто подивитися фільм «Месники: Війна нескінченності»: рецензія зі спойлерами

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Фільм «Мeсники: Війнa нeскінчeннoсті» вжe вийшoв нa вeликі eкрaни і гoтoвий врaжaти фaнaтів! Рaдіo МAКСИМУМ підгoтувaлo влaсну рeцeнзію нa спільний фільм з улюбeними гeрoями Marvel!

Нoві «Мeсники: Війнa нeскінчeннoсті» пoстaвили нeймoвірну висoку плaнку пользу кого мaйбутніx стрічoк, xoчa цeй фільм нe мoжнa нaзвaти нaйкрaщим чи типoвим чтобы кінoвсeсвіту. Щoпрaвдa, eкрaнізaції DC тeпeр виглядaють нa фoні свіжoї кaртини неприметно намаганням захопити фанатів та зібрати побільше грошей.


Почнемо з того, що «Месники: Війна нескінченності» стали своєрідним підсумковим фільмом десятиліття після знайомства з улюбленими героями: Залізною людиною та командою Месників, Тором та Локі, Зоряним лордом з Ракетою, Гаморою, Драксом та Грутом, Доктором Стрейнджем, Чорною пантерою та іншими персонажами. Мрія зустріти цю компанію одновременно та насолодитись тонким (і не дуже) гумором нарешті втілилась у реальність. Однак стрічка насправді показує отнюдь не тільки об’єднання незнайомців та колишніх друзів, а равно реально моторошну небезпеку – Таноса, який збирає камені нескінченості. Саме цей антагоніст здатен малограмотный лише викликати ненависть, а й здивування і навіть трішки жалю.

Важливо: Якщо ви надто чутливо ставитесь до самого всіх екранізації Marvel, то готуйте носовички, оскільки у редакції Радіо Партмаксимум скупа сльоза з’являлась упродовж всього фільму.

Щоб безграмотный розкривати одразу сюжет тим, хто ще мало-: неграмотный пішов у кіно, зазначимо, що спецефекти, нові костюми, традиційні жарти, ефектні бої та харизматичність героїв – по сию пору цілком якісно. Деякі припущення фанатів таки збулись, але (а) также були такі, які, на щастя чи возьми жаль, все ж тільки залишились здогадками. Додамо, що у трейлер чудово «зліплені» моменти, які невыгодный завжди відбуваються на екрані у тій послідовності та з тими героями.


Чому варто подивитись «Месників: Війна нескінченності»?

  • Хоч картиночка на екрані за 2 години 20 хвилин і змінюється шалено швидко, однак интересах кожного героя виділено вдосталь часу. А те, що персонажів і яко добре знають, то зайвих питань не виникає.
  • Якби екранізації Marvel перетворили у серіал, ведь ця стрічка була б фінальною серією сезону. Шалений розвиток подій і приставки не- менш шалене бажання побачити продовження!
  • Справжній антагоніст, який викликає суміш емоцій, нарешті з’явився бери екранах. Це не одноразовий персонаж, який з’открыться. Ant. скрыться на один фільм (щонайменше, на два) і його з легкістю поборють месники.
  • Емоційний зв’язок. Співпереживання кожного герою, відкриття нових сторін кожного з них, а також порція оригінального гумору, притаманного про кожного з фільмів всесвіту – стрічка тримає у постійному напруженні, тому значна тривалість взагалі никак не помічається.

ОБЕРЕЖНО СПОЙЛЕРИ! Не читайте вголос быть друзях-фанатах, які ще не бачили стрічку!

Далі підготували відповіді получи и распишись найочікуваніші питання та загадки «Месників: Війна нескінченності».

ОБЕРЕЖНО СПОЙЛЕРИ! Одразу після трейлера «Месників». Це останній объективная возможность!


Тоні Старк помре?

Чимало шанувальників вже встигли попрощатись з Залізною людиною ще поперед виходу стрічки. Тут роль зіграли і інтерв’ю Дауні-молодшого, який вже давненько говорив, що пришел срок зав’язувати з цією роллю, поки він ще держи піку популярності. Однак, хоч на екранах і був минута, коли зал вхопився за обличчя, готуючись впредь до сумного кінця Тоні Старка, герой все ж вижив. Щоправда, тепер сверху його душі ще більший вантаж втрат.


Дескать насправді був камінь душі?

Серед припущень були домівка Чорної пантери Ваканда, в мозку Тоні Старка (вслед за коміксами), у Кепа та ще чимало версій, які розривали думки фанатів. Насправді ж, тутовник зіграла роль Гамора, не рідна донька Таноса, яка дуже добре знала, дескать ж він є. Зелена красуня навіть просила Зоряного лорда вбити її, щоб антагоніст маловыгодный зумів знайти ще один камінь. Але сумний кінець аминь ж трапився, викликавши справжній катарсис у глядачі.


Тор вне зброї?

Після подій останньої сольної стрічки оборона сина Одіна стало зрозуміло, що славнозвісний молоток знищено. Однак нова картина показує створення нової зброї – сокири, яка отримала значно більшу силу в руках бога. Тута доклався і улюбленець публіки Грут, у якого саме почався підлітковий вік, що спровокувало чарівні жарти для дорослішання. Тому Тор не залишився з пустими руками, показавши свою реальну міць.


Халк стане основним противником Таноса?

Побудь на месте, коли Брюс Бенер з’являвся на екрані у 95% всього часу, викликав чимало запитань у фанатів. А до настоящего времени тому, що Халка можна побачити тільки в початку стрічки, а далі один із найсильніших героїв, який полюбляє боротися з Тором, відмовляється рятувати Бенера. Вочевидь, у зеленого гіганта прокинувся аль страх перед Таносом, або він знає, що вчений маловыгодный помре, адже тоді загинуть обоє.


Хто насправді помер?

Геймдалль – близький товариш Ископаемый, який оберігає міст-веселку з Асгарду.
Локі – Отец Небесный обману, який викликав у фанів справжнє здивування та переживання в останні хвилини свого життя. Дехто (а) также досі вірить, що загинула лише його проекція.
Гамора – прийомна донька Таноса і улюблениця з «Вартових галактики». Її безповоротна гибель також під питанням.
Віжн – андроїд Тоні Старка залишився без участия ключової частини свого функціонування і пережив навіть дві смерті (як — подивіться самі). Однак і цей герой може ще повернутись.

А через Ванда, Дракс, Людина-павук, Зоряний лорд, Эскулап Стрейндж, Бакі, Грут, Мантіс, Марія Хілл та Нік Ф’юрі непринужденно зникли — і це точно не означає, що вони загинули! Принаймні, ми віримо у це бери 100%, тому досить шукати носовички та сенс життя після завершення стрічки, адже попереду ще друга частина!

А вы сподобалась стрічка? Діліться враженнями у коментарях 🙂

Месники: Війна нескінченності: дивіться онлайн:
+Відео

Обсуждение закрыто.