Дістали всіх: чому наближені до ватажка «ДНР» мріють, щоб «республіки» не стало

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Нa oкупoвaниx тeритoріяx мeшкaнців вжe пoнaд чoтири рoки гoдують відбірнoю прoпaгaндoю, чeрeз яку мізки людeй стaли нaстільки зaпудрeними, щo вoни нaвіть чoрнoгo від білoгo маловыгодный відрізнять. Чи виліковне це явище, ми дізнаємося десь черезо рік після деокупації Донбасу, коли мешканці «дири» поживуть помимо російського телебачення.

Однак зараз зізнатися в тому, що створення фейкових російських квазіутворень було пагубним, можуть в тридевятом царстве в тридесятом государстве не всі донеччани. Як казав класик, бедно хто може це зробити.

Так вийшло, що одними з немного більше усвідомлюючих масштаби російської клоаки виявилися саме «чиновники» топового рангу. Дехто з керівництва «адміністрації» Захарченка, маючи приступ до «офіційної» електронної пошти, вирішив натякнути, що ватажок терористів працює получи Україну. Для цього вони розіслали привітання предварительно Дня Незалежності усім бюджетникам, мовляв, Захарченко святкує 24 серпня. Вийшло, звісно, незграбно, адже вирахувати «диверсантів» можуть ой ли? дуже легко.

Відправлять кудись на підвал, можливо, закатують, але ж мова отнюдь не про те. Уявляєте, що потрібно було зробити, щоб твої ж поплічники, які пройшли суворі перевірки Контора, які у 2014-му спалили українські паспорти та зривали собі горлянки від криків для пиню, якому терміново треба щось кудись вделать, розчарувалися в усьому. Ці люди, що створили розсилку, мають приступ до «державної таємниці», бачать, що коїться у кулуарах «ДНР», та роблять висновки, оскільки реальність взагалі відрізняється від того, що показують после ТБ. Більше того, вони працюють із документацією як російською, беспричинно і внутрішньою, в яких відображається справжній стан життя «республіки», розпилів та дій окупантів.

Крестины зазначити, що чим довше існують на карті України тимчасово окуповані території, тим більше подібних людей, які розуміють, що из-за рахунок іх колись комфортного життя Путін грає у свої геополітичні іграшки. Що ватажки терористів взагалі приставки не- думають ні про що, окрім власного збагачення та безпеки свого життя.

Але ж і Україну вони безграмотный люблять. Пропаганда засіла у розумі настільки глибоко, що вони отнюдь не сприймають свою ж Батьківщину як країну взагалі. Порошенко про них – ворог #1, тому що у голові колаборантів саме він уособлює відхід від ситості по голоду, зміну доброго достатку на існування в якості жебраків.

Як це змінити, біс його зна, але радує, що настрої населення хана ж таки змінюються з «ура, «ДНР» до «нафіг бойовиків та росіян». Такі думки лунають дедалі частіше. Морозиво, присутність банківських установ, нормальної поліції (-де ж її взагалі візьмеш, навіть, на вільній території?) та безоплатного гуманітарного хліба та звичайні українські ціни у супермаркетах дадуть зрозуміти остаточно, що в Україні їм живеться краще, аніж було близ окупантах. Але для цього треба інтегрувати Донбас, що, безумовно, колись станеться.


Обсуждение закрыто.