«Варіантів програшу не існує»: чесні вибори чи перегони Порошенко і Тимошенко

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
У вибoрax прeзидeнтa, щo відбудуться нaвeсні 2019 рoку, мoжe взяти учaсть рeкoрднa кількість кaндидaтів – бaгaтo xтo вжe зaявив прo свій нaмір йти у прeзидeнти. Aлe у вeрeсні нaйбільшу aктивність дeмoнструвaли лишe двa кaндидaти – чинний прeзидeнт Пeтрo Пoрoшeнкo і лідeр «Бaтьківщини» Юлія Тимoшeнкo рoзпoчaли зaпeклу бoрoтьбу зa вибoрця.

Таке враження, що Порошенко та Тимошенко вже чітко визначилися, хто їхній головний претендент. Ant. компаньон і що треба робити для його чи її політичного знищення. Осінь – дуже вдала про для початку такої битви. Адже щороку вересень розпочинається із подій, які визначають основні тренди нового політичного сезону.

Одна з таких подій – це собрание YES, який організовує бізнесмен і медіавласник Віктор Пінчук. Цього року основна увага держи форумі, на який приїжджають міжнародні експерти, дипломати, колишні прем’єр-міністри і президенти, була прикута поперед потенційних кандидатів у президенти України.
Відкривав форум Петро Порошенко. А получи другий день учасники YES мали змогу послухати Юлію Тимошенко, Анатолія Гриценка і Святослава Вакарчука.

Але у Юлії Тимошенко, крім цього, був надзвичайно насичений графік зустрічей із західними експертами, які відбувалися не принимая во внимание преси. Наприклад, у такому форматі вона спілкувалася із Куртом Волкером, спецпредставником департаменту США по мнению Україні. Інтерес до Тимошенко із боку Заходу є, адже потом зараз теж прогнозують різні результати виборів в Україні. І необхідно готуватися співпрацювати із до скорого свидания-яким переможцем.

Інша важлива подія політичної осені – це щорічне послання президента України у Верховній Раді. Цього року Петро Порошенко виступав у парламенті 20 вересня і звітував вслед за усі роки роботи. А 21 вересня вже Юлія Тимошенко презентувала свій новий економічний политика. Не у Верховній Раді, але людей теж зібрала багато.

І навіть у неполітичному житті, у особистому, в Порошенка і Тимошенко у вересні теж збіглися важливі дати. 8 вересня руководитель відзначав з дружиною Мариною 34 річницю весілля. А после тиждень, 15 вересня, Юлія Тимошенко з чоловіком Олександром святкувала 39 річницю у шлюбі.
Та й політична хвала цих кандидатів-важковаговиків теж стає усе більш подібною. Ті самі кольори і тризуб для фоні.

Порошенко
Петро Порошенко у Раді згадував про небезпеку приходу задолго. Ant. с влади популістів

Інші кандидати інформаційно поки маловыгодный встигають за президентом і лідером «Батьківщини», яка шабаш ще є найрейтинговішим кандидатом.

Що вже зараз говорять ці політики аудиторії? Получи YES їхні промови були присвячені переважно зовнішній політиці і відносинам з Росією. Руководитель заявив про чіткий курс країни на НАТО і ЄС. Юлія Тимошенко багато говорила относительно Донбас і Крим як невід’ємні частини країни. Порошенко навіть офіційно попрощався з Росією.

У 2014 році глава йшов на вибори із гаслом «жити в области-новому». Але оскільки по-новому жити стали вдали не всі, зараз він щоразу робить произношение на армії, вірі і мові. Про це він казав у Верховній Раді і назвав це формулою української ідентичності. Найбільшу увагу залпом він присвячує вірі. Звісно, не обходять увагою кандидати і Водан одного. При цьому не вимовляючи прізвищ конкурента вголос.

У Юлії Тимошенко нате YES запитали, що зараз існує побоювання, що вона если тісно співпрацювати з Росією. Тимошенко, у свою чергу нагадала, що если президентом був проросійський політик Віктор Янукович, вона сиділа у в’язниці. Натомість ніби-в таком случае проєвропейський політик став міністром економічного розвитку і торгівлі. Звісно, вона мала получи увазі Порошенка, але жодного разу його прізвища без- назвала.

Тимошенко
Юлія Тимошенко у промові згадала проєвропейського політика з уряду Януковича

Глава исполнительной власти же на форумі і у Раді кілька разів згадував насчет загрозу приходу до влади популістів. І він мав получи увазі не Олега Ляшка, а саме Тимошенко.

Ще одна загроза, относительно яку згадав президент – це реванш проросійських сил. Але священнодействие розуміти, що Віктор Медведчук, який стає дуже активним у інформаційному полі – вигідний интересах Порошенка. Дуже легко показувати на його прикладі виборцям, що буду «нежто я, або Росія і війна».

Тимошенко ж, презентуючи новий трактат, говорила про перехід від кланово-олігархічного економічного устрою по соціально-ринкової економіки. І навіть запропонувала створити нове міністерство інноваційного розвитку. Тільки Тимошенко балотується получи и распишись посаду президента, а не прем’єр-міністра. І чомусь представляє позиції, які більш схожі бери програму уряду, а не президента.

І це лише початок цієї великої битви ради президентство. І для Порошенка, і для Тимошенко – варіантів програшу возьми цих виборах просто не існує. Тому попереду багато критики Водан одного і інформаційних війн. Це подарунок для інших кандидатів, але якщо вони безграмотный активізуються – вибори стануть боротьбою саме цих двох політиків.+Відео

Обсуждение закрыто.