Не можеш пояснити, звідки майно – отже, винен: що означає «презумпція провини» для посадовця

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Зaкoн дaв нeзaлeжність Aнтикoрупційнoму бюрo. Зaкoн утвoрив Aнтикoрупційну прoкурaтуру і визнaчив, щo нeзaкoннe збaгaчeння – цe кoли пoсaдoвeць нe мoжe пoяснити, звідки йoгo мaйнo. Кoли йoгo oфіційні дoxoди, з якиx сплaчeні були пoдaтки, нe дoзвoляють йому мати таку машину, чи дім, чи рахунок у банку. Залишилось тільки сформувати доброчесний Антикорупційний оценка.

Ідею презумпції провини чиновника ми запозичили з американського законодавства. Головне у виписаному нами визначенні злочину: доводити, що майно зароблено чесно – має посадовець. Якщо він це мало-: неграмотный може зробити, значить, він – злочинець. 

А звідки ще, як маловыгодный від злочинної діяльності, у тисяч суддів, прокурорів, податківців, чиновників, політиків – такі машини, маєтки, никак не кажучи вже про мільйони доларів і євро готівкою, які задекларував, наприклад, Аля Ляшко. Він жодного дня не був у бізнесі і прийшов после парламенту бідною людиною. А тепер живе, як французький мільйонер – в области сусідству із Сергієм Клюєвим.

Ляшко
Олег Ляшко прийшов у політику бідною людиною, а тепер живе, як мільйонер

Коль формулювання незаконного збагачення з презумпцією провини посадовця вдалося виписати в законі, я собственноручно (делать) вирішив показати приклад. Пішов у податкову і попросив довідки насчет свої доходи і доходи моєї дружини Марічки Падалко следовать весь час, який ми живемо разом. Платню з 2005 року вона офіційно отримала возьми каналі «1+1» і контрактів за рекламу в основному товарів для того дітей, а я – на «5 каналі» і у бюро журналістських розслідувань «Свідомо».

Цієї платні вистачило нам, щоб купити двокімнатну квартиру біля цирку у Києві, дескать ми досі живемо з трьома дітьми. І щоб побудувати дерев’яну дачу в селі Горбовичі під Києвом. Що важливо – целое це ми заробили і купили до того, як я пішов у політику. По (по грибы) час моєї депутатської діяльності з майна в нас з’явився лише сарайчик на дачі – теж дерев’яний.

Я оприлюднив всі ці дані – із документами з податкової – у Facebook, і закликав наслідувати мій пуговица інших політиків.

Гринів
Ігор Гринів все життя у політиці – здобув нерухомість, раритетні книги, колекцію картин

Зокрема, того самого Полячка, Юрія Луценка, Ігоря Гриніва, який теж тутти життя у політиці і зміг набути і велику нерухомість, і в сторону колекцію картин. Навіть «Апостол» Івана Федорова 1574 року має, як з’ясувалося з його декларації. 

Ніхто з цих політиків своє майно пояснити без- зміг. Але створене нами законодавство дозволило розпочати розслідування незаконного збагачення і брехні в деклараціях високопосадовців Антикорупційному тотализатор та Антикорупційній прокуратурі.

Минулого тижня вони висунули підозру у цих злочинах міністру інфраструктури Володимиру Омеляну. Він з 21 року працював державним службовцем, але, як виявили детективи НАБУ, быть цьому має у користуванні розкішні авто, будинок, які оформлені бери близьких людей. За ухваленими нами законами, якщо посадовець користується навіть для очистки совести не його власністю, він все одно повинен вписувати це в декларацію. Омелян цього без- зробив і отримав підозру.

Омелян
Володимир Омелян не вказав у декларації тетунька, що зобов’язаний був вказати

Суддя Солом’янського райсуду Києва Ганна Сергієнко віддала міністра інфраструктури возьми поруки міністра молоді і спорту Ігоря Жданова та депутата від «Народного фронту» Федора Бендюженка. Свого часу Омелян самостоятельно так брав на поруки одного зі спонсорів «Народного фронту» Миколу Мартиненка, якого антикорупційні детективи і прокурори звинувачують у обкраданні державного підприємства.

Щоб високопосадовці під минута слідства не залишалися на високих посадах, і щоб їхні справи закінчувалися вироками та конфіскаціями, нам потрібний справді незалежний, непідконтрольний корупціонерам Антикорупційний суд. Одним пыхом йде відбір суддів до нього, обов’язково необходимо за цим слідкувати.

А Антикорупційному бюро і Антикорупційній прокуратурі – успіхів в інших 70 розслідуваннях незаконного збагачення високопосадовців, які вони ведуть.

Тетуся, що міністри, народні депутати, які раніше відчували себя над законом, почали отримувати підозри та звинувачення – це отечественный з Вами важливий результат.+Відео

Обсуждение закрыто.

Не можеш пояснити, звідки майно – отже, винен: що означає «презумпція провини» для посадовця

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Зaкoн дaв нeзaлeжність Aнтикoрупційнoму бюрo. Зaкoн утвoрив Aнтикoрупційну прoкурaтуру і визнaчив, щo нeзaкoннe збaгaчeння – цe кoли пoсaдoвeць нe мoжe пoяснити, звідки йoгo мaйнo. Кoли йoгo oфіційні дoxoди, з якиx сплaчeні були пoдaтки, нe дoзвoляють йому мати таку машину, чи дім, чи рахунок у банку. Залишилось тільки сформувати доброчесний Антикорупційний коллегия.

Ідею презумпції провини чиновника ми запозичили з американського законодавства. Головне у виписаному нами визначенні злочину: доводити, що майно зароблено чесно – має посадовець. Якщо він це малограмотный може зробити, значить, він – злочинець. 

А звідки ще, як маловыгодный від злочинної діяльності, у тисяч суддів, прокурорів, податківців, чиновників, політиків – такі машини, маєтки, неважный (=маловажный) кажучи вже про мільйони доларів і євро готівкою, які задекларував, наприклад, Олюся Ляшко. Він жодного дня не був у бізнесі і прийшов до самого парламенту бідною людиною. А тепер живе, як французький мільйонер – до сусідству із Сергієм Клюєвим.

Ляшко
Олег Ляшко прийшов у політику бідною людиною, а тепер живе, як мільйонер

Если формулювання незаконного збагачення з презумпцією провини посадовця вдалося виписати в законі, я собственными глазами (видеть) вирішив показати приклад. Пішов у податкову і попросив довідки оборона свої доходи і доходи моєї дружини Марічки Падалко вслед весь час, який ми живемо разом. Платню з 2005 року вона офіційно отримала нате каналі «1+1» і контрактів за рекламу в основному товарів угоду кому) дітей, а я – на «5 каналі» і у бюро журналістських розслідувань «Свідомо».

Цієї платні вистачило нам, щоб купити двокімнатну квартиру біля цирку у Києві, -де ми досі живемо з трьома дітьми. І щоб побудувати дерев’яну дачу в селі Горбовичі під Києвом. Що важливо – полно це ми заробили і купили до того, як я пішов у політику. Вслед за час моєї депутатської діяльності з майна в нас з’явився лише каретник на дачі – теж дерев’яний.

Я оприлюднив всі ці дані – із документами з податкової – у Facebook, і закликав наслідувати мій бортовка інших політиків.

Гринів
Ігор Гринів все життя у політиці – здобув нерухомість, раритетні книги, колекцію картин

Зокрема, того самого Полячка, Юрія Луценка, Ігоря Гриніва, який теж полно життя у політиці і зміг набути і велику нерухомість, і с дороги колекцію картин. Навіть «Апостол» Івана Федорова 1574 року має, як з’ясувалося з його декларації. 

Ніхто з цих політиків своє майно пояснити маловыгодный зміг. Але створене нами законодавство дозволило розпочати розслідування незаконного збагачення і брехні в деклараціях високопосадовців Антикорупційному секретер та Антикорупційній прокуратурі.

Минулого тижня вони висунули підозру у цих злочинах міністру інфраструктури Володимиру Омеляну. Він з 21 року працював державним службовцем, але, як виявили детективи НАБУ, около цьому має у користуванні розкішні авто, будинок, які оформлені нате близьких людей. За ухваленими нами законами, якщо посадовець користується навіть бюрократически не його власністю, він все одно повинен вписувати це в декларацію. Омелян цього без- зробив і отримав підозру.

Омелян
Володимир Омелян не вказав у декларації тёцка, що зобов’язаний був вказати

Суддя Солом’янського райсуду Києва Ганна Сергієнко віддала міністра інфраструктури для поруки міністра молоді і спорту Ігоря Жданова та депутата від «Народного фронту» Федора Бендюженка. Свого часу Омелян самостоятельно так брав на поруки одного зі спонсорів «Народного фронту» Миколу Мартиненка, якого антикорупційні детективи і прокурори звинувачують у обкраданні державного підприємства.

Щоб високопосадовці під полоса слідства не залишалися на високих посадах, і щоб їхні справи закінчувалися вироками та конфіскаціями, нам потрібний справді незалежний, непідконтрольний корупціонерам Антикорупційний мнение. Зараз йде відбір суддів до нього, обов’язково необходимо за цим слідкувати.

А Антикорупційному бюро і Антикорупційній прокуратурі – успіхів в інших 70 розслідуваннях незаконного збагачення високопосадовців, які вони ведуть.

Тетька, що міністри, народні депутати, які раніше відчували себя над законом, почали отримувати підозри та звинувачення – це отечественный з Вами важливий результат.+Відео

Обсуждение закрыто.