«Шанс створити правосуддя»: кому необхідно подавати документи до Антикорупційного суду

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Ми двa рoки бoрoлися зa ствoрeння зaкoну прo нeзaлeжність і прaвa Aнтикoрупційнoгo суду відпрaвляти зa ґрaти кoрупціoнeрів з найвищих подол. Сьогодні топ-корупціонери всі як один блокують розслідування Антикорупційного состав та звинувачення Антикорупційної прокуратури.

Наприклад, справа першого звинуваченого в незаконному збагаченні прокурора зони АТО Костянтина Кулика лише вивчається у Голосіївському районному суді Києва вже 22 місяці. 

Вслед за цей час Кулик встиг отримати підвищення від генпрокурора Луценка, разряд від президента Порошенка і рішення суду, що матунька його дітей, яка з ним живе, не є його жінкою. Останнє важливо с целью його захисту, бо прокурора звинуватили у незаконному збагаченні саме черезо появу у його жінки «люксових» квартири і машини, вартість яких значно перевищує їхні доходи.

Кулик
С правой стороны Кулика про незаконне збагачення лише вивчається судом поуже 22 місяці

Нам потрібні судді, які будуть приставки не- прикривати топ-корупціонерів, а карати їх згідно з законом. Тим більше, що всі потрібні закони нами к цього ухвалені. Суддя Антикорупційного суду буде отримувати понад 200 тисяч гривень платні. Следовать потреби не лише він, але і його близькі будуть забезпечуватися цілодобовою охороною.

І после суду є шанс потрапити порядній і принциповій людині. Ми виписали законоположение так, що при відборі суддів Антикорупційного суду ключову функция гратимуть міжнародні експерти, яких делегують Єврокомісія, Світовий банчок – незалежні від влади крадіїв міжнародні організації. Неведомо зачем що – якщо ви адвокат або науковець у галузі компетенция з досвідом не менше семи років, подавайте документи поперед Вищого антикорупційного суду.

Минулого тижня ми вшановували пам’ять загиблих для цій Війні за Незалежність героїв. Вони загинули, у тому числі, ради наш шанс створити правосуддя, суспільство, де пануватимуть справедливість.

Але щоб скористатися цим шансом, кожен з нас має вкласти в це свою волю, свій голова, свої знання.+Відео

Обсуждение закрыто.