«Перемоги» держструктур, або катаклізми національного масштабу

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи




В принципі, в умoвax, кoли кeрівництвo рaйoну влaштoвує урoчистe святo з відкриття туaлeту в шкoлі, a прeзидeнт пeрeрізaє стрічки нa кoжeн нoвий кілoмeтр якoїсь дoрoги, тaкий випуск мoжнa булo б рoбити щoтижня. Aлe я стримуюсь. Тa нe мoжнa ж стримувaтись пoстійнo. Тoму щo рoбoту людини, колективу, установи визначають из-за те, чим вони пишаються, про що хочуть розповісти.

Що ми можемо сказати для роботу закарпатської поліції, яка звітує про боротьбу із незаконною вирубкою лісу? Почекайте. Вирубка лісу – це величезна закорючка, я ж згоден. Фотографії облисілих Карпат тому наочна візуалізація.

Незаконні рубки ведуться у промислових масштабах. І промисловими методами. Гірські та лісові дороги перериті вантажівками. І в принципі, ситуація з вирубкою лісу вже неважный (=маловажный) на межі екокатастрофи, а біжить від цієї межі кудись после обрій. Потім вона повернеться у вигляді селю, тому що воду нате схилі не стримує жодне дерево, постукає у найближчі двері і скаже: «Любі, я вдома». Ми тоді ще побачимо в новинах тривожні сюжети, а з бюджету дошвырнуть грошей на відновлення того, що могло б бути і безлюдный (=малолюдный) зруйноване.


Вирубка Карпат

Але окей, я відволікся. Ми ж для закарпатську поліцію. Отож, у вас є цілий регіон, який рубає дерева із завзятістю видобутку бурштину. Целина: у двох районах зафіксували незаконні рубки. В одному районі правоохоронці затримали 70-річного діда, який перевозив 4 кубометри дрів. Це сверху кілька місяців опалювання хати. І героїчно конфіскували машину. В сусідньому районі – чоловіка, який зрубав чирик смерек.

І можна було б сказати, що вони порушили положение. Це будуть правильні слова, вони його дійсно порушили. І мають тепер, вочевидь, поддерживать якусь відповідальність. Але я більш ніж певен, що доки обидва ці чоловіка сиділи у райвідділках і заповнювали папірці, повз ці райвідділки проїхали десятки КрАЗів, всклень завантажених деревиною.


Карпати вирубують у промислових масштабах

Думка ради те, що чиїсь великі злочини нівелюють чиїсь малі – неправильна. Але хизуватись перемогою возьми прикладах діда з одним штабелем дрів? Ви що, знущаєтесь?

У Миколаївській області поліція відзвітувала оборона перемогу над наркоплантацією. Вони «потужно спрацювали», накривши інваліда першої групи, який вирощував пользу кого свого вживання 8 кущів конопель. Це страшний злочин, звісно. Щоправда навіть у поліції зрозуміли, що щось воно малограмотный тягне за показниками і дорвали ще купу диких конопель, акуратно перерахувавши кожну стеблинку.

В таком случае, мабуть, мало сенс, тому що 8 рослин – це адміністративне порушення, а 300 – це гарантоване позбавлення волі невиліковно хворому і зірочка героям обшуку. Щоправда, керівник обшуку вже встиг потрапити в СІЗО следовать хабар, але не сумніваюсь – він вийде і нагорода дожене героя.

У Херсонській області поліція завдала нищівного удару за корупції. Це буде взагалі окрема історія. Управління захисту економіки встановило, що військовослужбовець по (по грибы) контрактом, «діючи зумисно та протиправно у своїх матеріальних інтересах», зробив… Дідька лисого, хто з вы вгадає. Ні, він нічого не вкрав. Без- розбодяжив дизпаливо, не дав комусь покататись получай бронетранспортері за гроші і вже, тим більше, малограмотный виніс зі складу кілька автоматів. Він, «діючи зумисно та протиправно», працював 10 днів вантажником у якогось місцевого підприємця і заробив, зумисно та протиправно, півтори тисячі гривень.

І херсонське управління економічної безпеки захистило державу від такого неподобства. Склало учет про корупційне правопорушення. Притягло його до суду, дескать прокурор захистив економіку рідного краю і вимагав покарання. І судопроизводство захистив місцевий бюджет. Тим більше контрактник і без- відпирався, і вкатав йому штраф у 5 тисяч гривень. І конфіскацію противозаконно заробленої «півторашки».

Резонансна справа. Аплодую.

Саме после рахунок солдата, який іде підробляти заради 1500 гривень ми і повернемо кредити Международный валютный фонд. Думка про те, що чиїсь великі злочини нівелюють чиїсь малі – неправильна. Але є речі, які робити прямо соромно. А розповідати про них – має прирівнюватись вплоть до акту зоофілії в публічному місці. У нас ви їх систематично знайдете в прес-релізах держструктур.



+Відео

Обсуждение закрыто.