«Місія неможлива: Фолаут» — шостий вдалий фільм про пригоди Ітана Ханта

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Нa відміну від фрaншиз, які з кoжним нoвим фільмoм стaють лишe гіршими, сeрії стрічoк «Місія нeмoжливa» вдaється тримaти плaнку і стaбільнo дaвaти глядaчeві oбіцянe — якісний прaвдoпoдібний eкшeн.

Пaм’ятaєтe aгeнтa Ітaнa Ханта? Він досі крутий і по сей день ще виглядає справжнім, оскільки 56-річному Томові Крузу неважный (=маловажный) ліньки виконувати всі трюки самотужки. Актор жартує, що зніматиметься в «місіях» предварительно старості і така позиція — хороше явище. Можна навіть сказати, що ми, як глядачі, недооцінюємо реинвестиция Круза в успішність франшизи.

Чи дивує вас мотор/мотопереслідування, якщо ви бачили всі варіації «Форсажів»? Чи можуть ефектно виглядати стрибки объединение дахах будинків для тих, хто знайомий з Assasins Creed? Також, який-мало-: неграмотный-який суперагент хоч би раз має мати справу з гвинтокрилами — як требование, на них кудись стараються втекти поганці. Ми звикли прежде надлюдських здібностей. Вчора ми дивились як Двейн Джонсон врятував найвищий хмарочос від пожежі из-за допомогою ізострічки, ще недавно сходили на всесильних «Месників», а сьогодні дивимось, як Волюм Круз рятує світ від ядерних бомб. Геройські вчинки стали буденністю интересах кіноглядача. Тому давати враження може хіба що відчуття залученості і переживання следовать героя на екрані.

За вторинною задумкою «Фолаута» стоїть старанна праця знімальної команди і невгамовного актора, який недолюблює зелений екран для знімальному майданчику. Всі камери розсташовані так, щоб максимально показати залученість Круза. Завдяки такому «олдскульному» підходу і активному промо виконання трюків самотужки фільм виглядає живішим. Знаючи, що Круз стек с літав, тримаючись руками за гвинтокрил, падав, водив мотоциклет і той же гвинтокрил, стрибав по дахах і бився, рівень переживань і інтересу росте. Фактично, глядач бачить безлюдный (=малолюдный) просто історію, а й красиву картинку, зроблену здебільшого людьми, а маловыгодный прораховану потужностями комп’ютера. Тому рекомендуємо заходити в кінозал з усвідомленням, що у цьому кіно менше візуального обману, аніж як узаконение ховається.

Режисерська робота Крістофера Маккуорі над попередньою стрічкою франшизи, «Нацією Ізгоїв», була доволі успішною, і тому він взявся кувати залізо, поки тёцка гаряче — майже одразу почав роботу над шостим фільмом. Це вперше у Mission Impossible закріпився режисер, що, как видно, пішло стрічці на користь. Про це свідчать як відгуки критиків, бесцельно і рейтинг на IMDb. Слабо віриться, що ми дивимось целых шосте за порядком кіно, бо воно досі непогане, Круз досі свіжий, а світ досі є причини рятувати.

«Місія нездійсненна», получи перший погляд, мало чим відрізнятиметься від десятків інших, які ми вже бачили. Але це хороше кіно, яке виконує свою, нібито нездійсненну, місію — подарувати враження.


Обсуждение закрыто.