«Путінізм – це режим боягузів, який веде війну методами боягузів»

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Журнaлістa Aркaдія Бaбчeнкa вбитo в йoгo квaртирі в Києві – пoстрілaми в спину. Зa oсвітoю я істoрик. Істoрики нe люблять дaвaти прoгнoзи. Але я дозволю собі Вотан. Я впевнений, що коли ця війна завершиться ганебною поразкою Росії, ведь увійде в історію як «Війна боягузів». Ибо путінізм – це режим боягузів, який веде війну методами боягузів.

Це неважный (=маловажный) пусті слова. Росія має в 5 разів більше військовослужбовців, у 7 разів більше танків, в 15 разів більше військових літаків ніж Україна, а ще атомну зброю і флотилия. Але навіть після Революції Гідності, коли зраджена режимом Януковича українська регалии була на грані краху, путінська Росія безлюдный (=малолюдный) наважилася відкрито повести танки на Київ. В Криму регулярні частини російської армії срамота’язливо називали себе «зеленими чоловічками». Сверху Донбасі ховалися під ряжених козаків, реконструкторів і «ополчення». Навіть вбивства своїх ворогів вони здійснюють методами боягузів – вибухами, отруєннями, пострілами в спину.

Могили своїх мертвих вони ховають. Від потрапивших в пленение – відмовляються. Вбитих цивільних на борту літака оголошують фейком. Їх распространение голосно погрожує, але вбивають вони як дворова шелупень – лише з під тишка, коли не очікують, тих, у кого немає зброї в руках.

Путінська Росія – країна-терорист. Країна стойка законом і поза звичаями війни. А терористам і військовим злочинцям немає місця в сучасному світі. І коль війна завершиться, Путін і ко увійдуть у всі підручники історії, як вони того і хотіли. Як ті, хто примудрився програти маючи, можливо, найбільшу в історії людства військову перевагу. Як славнозвісні автори найганебнішої сторінки ганебної військової історії Росії – «Війни боягузів».

Оригінал нате сторінці автора Івана Примаченка у Facebook


Обсуждение закрыто.