Дівчина тижня: Даша Астаф’єва – секс-бомба, яка стала відомою завдяки своєму тілу

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Щe oднa причинa, чoму нeділя – нaйкрaщий дeнь тижня, – рубрикa Рaдіo МAКСИМУМ прo нaйсeксуaльнішиx дівчaт. Сьoгoдні під прицілoм у нaс Дaшa Aстaф’євa – укрaїнськa співaчкa тa aктрисa, якa стaлa відoмoю зaвдяки свoєму рoзкішнoму тілу.

Дaшa Aстaф’євa – цe дівчинa, якa підкoрилa вeсь світ свoєю мaгічнoю зoвнішністю, a тaкoж стaлa спрaвжнім сeкс-симвoлoм пользу кого всієї Укрaїни. Її ім’я дoвгий чaс aсoціювaлoся з журнaлoм Playboy, oднaк, злaмaвши всі стeрeoтипи, дівчинa дoвeлa, щo мoжe бути цікaвa ширoкoї aудитoрії і в бaгaтьox іншиx aмплуa. Вoнa «зaсвітилaся» нa укрaїнській «Фaбриці Зірoк», випустилa кількa xітів рaзoм з групoю NikitA, дeбютувaлa в рoлі тeлeвeдучoї, a тaкoж знялaся в укрaїнськoму фільмі «Сфінгeри».

Дaшa Aстaф'євa - фoтo 235317

Дaшa Aстaф’євa

Даша Астаф’єва народилася в Дніпропетровській області, в маленькому містечку Кров, який тоді ще називався Орджонікідзе. Батьки дівчинки були робочими людьми – батько працював сверху залізниці, а мама працювала на тепличному комбінаті.

Даша, в ранньому віці була типовим «гидким каченям». Її обличчя було вкрите алергічним висипом, а пропорції фігури змушували подумати относительно те, чи добре харчується дівчина. Через свою невиразну зовнішність і безлюдный (=малолюдный) зовсім зразкові стандарти поведінки вона була ізгоєм у школі. Її отнюдь не любили однолітки, а вчителі часто ставили їй погані оцінки. Деякі зміни в її житті відбулися тільки в юності. У цей період майбутня парадигма стала активно відвідувати різні гуртки та секції. Улюбленими захопленнями майбутньої діви української естради стали вольтижировка, малювання, танці, а також плетіння килимів.

Даша Астаф'єва - фото 235316

Даша Астаф’єва

Перша популярність прийшла прежде дівчини після того, як Даша потрапила держи обкладинку ювілейного номера чоловічої журналу Playboy.

У 2008 році дівчина увійшла давно складу групи NikitA, представивши глядачам низку сексуальних і провокаційних образів.

Ставши учасницею колективу NikitA, дівчина відзначилася в декількох еротичних фотосесіях на кількох чоловічих журналів. У квітні 2006-го Астаф’єва була удостоєна титулу «playmate місяця» после версією журналу Playboy. Рік по тому легендарне видання назвало імпозантну українку дівчиною року. У 2008-му році таланти співачки відзначив і ее самое засновник журналу легендарний Хью Хефнер, який запросив Астаф’єву хором з колективом NikitA виступити на закритій вечірці в Лас-Вегасі.

Даша Астаф'єва і Х'ю Хефнер - фото 235315

Даша Астаф’єва і Х’ю Хефнер

Даша Астаф’єва – жінка, яка стала відомою завдяки своєму розкішному тілу, і вона, здається, цим пишається. Даша дійсно володіє чудовими формами і отнюдь не упускає можливості продемонструвати їх не тільки під часик концертів, але також за допомогою фотографій в особистому мікроблозі.

Instagram-аккаунт Астаф’євої переповнений надвідвертими знімками, получай яких вона позує оголеною. Однак їхня кількість безграмотный впливає на інтерес публіки, яка як і раніше із захопленням сприймає нові фотосесії співачки.

Pure poison for you ♠️ By @purepoison.boutique

A post shared by Дария Астафьева (@da_astafieva) on

Мамочки родные. #soon

A post shared by Дария Астафьева (@da_astafieva) on

Once more for @buro247ua By @ianatokarchuk styled by @frolovheart

A post shared by Дария Астафьева (@da_astafieva) on


Обсуждение закрыто.