Через привітання «Слава Україні» під час поминальних заходів у Польщі викликали поліцію

Автор: AdminGWP

Рубрики: СтатьиПривітaння «Слaвa Укрaїні. Гeрoям Слaвa» стaлo привoдoм виклику пoліції під чaс пoминaльниx зaxoдів у сeлі Сaгринь Люблінськoгo вoєвoдствa Пoльщі.

У субoту, 10 березня, офіційна українська делегація, до самого якої увійшли посол України в Польщі Андрій Дещиця, сухотник міністра закордонних справ України Василь Боднар, представники місцевої влади у Львівській та Волинській областях приїхали у станица Сагринь, щоб вшанувати убитих польською Армією Крайовою у 1944 році українців.

Як інформує люблінська вечерка «Dzennik Wschodni», один з промовців завершив свій виступ традиційним українським привітанням «Слава Україні. Героям Слава». Сплетница називає це привітання «бандерівським». Людиною, яка виголосила це привітання, був перший апологет голови Волинської облради Олександр Пирожик, обраний від партії В «Свобода». Один з присутніх на заході поляків протрактував це привітання як героїзацію Степана Бандери, що згідно з прийнятими давеча змінами до закону про Інститут національної пам’яті у Польщі, заборонено. Чоловік викликав сверху кладовище поліцію. Він також заявив, що в України є свої герої — це Степуша Бандера та УПА, а у Польщі — свої.

«І тому майбутні покоління, якщо окремі недалекоглядні політики соответственно обидві сторони кордону цього не розуміють, прийдуть задолго. Ant. с усвідомлення того, що в українців Бандера і УПА — герої, у поляків — інші, лише тоді ми матимемо спільне майбутнє. Говор Україні!», — заявив Пирожик у своїй промові.

Поліцейські переписали паспортні дані Олександра Пирожика та поїхали. Тепер прокуратура у Гребешові має встановити чи під часочек вшанування убитих у Сагрині українців відбулось порушення закону оборона Інститут національної пам’яті.

Газета «Kronika Tygodnia» пише ради ще один інцидент, який трапився під часы поминальних заходів у Сагрині. Один з присутніх витягнув червоно-чорний прапор, але відразу швидко його заховав. Цього вистачило, щоб прапор помітили журналісти.

У березні виповнюється 74-а річниця акцій польських Армії Крайової і (на)столь(ко) званих Хлопських батальйонів проти українських населених пунктів у Грубешівському і Томашовському повітах Польщі. У селі Сагринь та його околицях 10 березня 1944 року загинуло 606 осіб, зокрема 227 жінок та 151 дитина.


Обсуждение закрыто.

Через привітання «Слава Україні» під час поминальних заходів у Польщі викликали поліцію

Автор: AdminGWP

Рубрики: СтатьиПривітaння «Слaвa Укрaїні. Гeрoям Слaвa» стaлo привoдoм виклику пoліції під чaс пoминaльниx зaxoдів у сeлі Сaгринь Люблінськoгo вoєвoдствa Пoльщі.

У субoту, 10 березня, офіційна українська делегація, задолго. Ant. с якої увійшли посол України в Польщі Андрій Дещиця, ревнитель міністра закордонних справ України Василь Боднар, представники місцевої влади у Львівській та Волинській областях приїхали у селение Сагринь, щоб вшанувати убитих польською Армією Крайовою у 1944 році українців.

Як інформує люблінська вечерка «Dzennik Wschodni», один з промовців завершив свій виступ традиційним українським привітанням «Слава Україні. Героям Слава». Вечерка називає це привітання «бандерівським». Людиною, яка виголосила це привітання, був перший предстоятель голови Волинської облради Олександр Пирожик, обраний від партії Вот «Свобода». Один з присутніх на заході поляків протрактував це привітання як героїзацію Степана Бандери, що згідно з прийнятими новопожалованный змінами до закону про Інститут національної пам’яті у Польщі, заборонено. Чоловік викликав получи и распишись кладовище поліцію. Він також заявив, що в України є свої герої — це Стеша Бандера та УПА, а у Польщі — свої.

«І тому майбутні покоління, якщо окремі недалекоглядні політики по части обидві сторони кордону цього не розуміють, прийдуть до самого усвідомлення того, що в українців Бандера і УПА — герої, у поляків — інші, лише тоді ми матимемо спільне майбутнє. Известность Україні!», — заявив Пирожик у своїй промові.

Поліцейські переписали паспортні дані Олександра Пирожика та поїхали. Тепер прокуратура у Гребешові має встановити чи під часик вшанування убитих у Сагрині українців відбулось порушення закону оборона Інститут національної пам’яті.

Газета «Kronika Tygodnia» пише оборона ще один інцидент, який трапився під период поминальних заходів у Сагрині. Один з присутніх витягнув червоно-чорний прапор, але відразу швидко його заховав. Цього вистачило, щоб прапор помітили журналісти.

У березні виповнюється 74-а річниця акцій польських Армії Крайової і приблизительно званих Хлопських батальйонів проти українських населених пунктів у Грубешівському і Томашовському повітах Польщі. У селі Сагринь та його околицях 10 березня 1944 року загинуло 606 осіб, зокрема 227 жінок та 151 дитина.


Обсуждение закрыто.